E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Vatandaşların Çoğunluğu Önlem Olarak Eve Kapandı

24 Mart 2020 - Dünyada bir çok ülkeyi tehdit eden Coronovirüs önlemleri açısından Polis ekipleri özellikle 65 yaş üstünün sokağa çıkmamaları için ekip otosundan ve belediye hoparlöründen uyarılar yaparken, sokaklar çocuklara kaldı denmeyecek kadar vatandaşlar duyarlı kaldı.

Adnan Menderes bulvarı bankalar önünde yere yer para çekmek isteyen vatandaşlar bulunsa da ilçe genelinde sokağa çıkılmaması çağrısına vatandaş duyarsız kalmıyor. Belirli yerlerde birkaç kişinin görülmesinde ise ekipler vatandaşların kendi sağlıkları için bir birlerinden uzak durmaya davet ediyor. Bazı esnaflar ise salgına karşı çeşitli önlemler almayı ihmal etmemiş.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:24 03 2020 15:18(2178) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: salih yıldız 27 03 2020 09:16
gerçekten zor bir durum allah yardımcımız olsun dua edelim hadi

4. Yorum: esnaf 25 03 2020 15:27
sizin resim çektiğiniz yer herzaman böyle urası orta çarşı kasaplar çarşısı her zaman böyle esnaflarımıza allah kolaylık versin

3. Yorum: boyabatlı kağzım 25 03 2020 09:08
korono virüs yüzünden her şehir sessiz şehir haline geldi.aşımıdır, ilaçmıdır bir çare bulunsada dünya bu illetten kurtulsa inşallah.

2. Yorum: atsız 24 03 2020 17:00
milli görüş mü,milli söğüş mü?
yıllardır yediniz milleti hem madden hem de manen utanmaz herifler!!!

1. Yorum: milli görüş 24 03 2020 16:19
ilçe tarım ve orman müdürlüğünün duyurusunda ekmekler soğuduktan sonra gerekli hijyen koşulları sağlanıp "poşetle " satisa sunulmasi kararı alınmıştır. uymayan isletmeleri lütfen uyaralim. halk sağlığına gereken önemi lütfen gösterelim.inşallah bu günlerde geçecektir.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Dünyanın en yaşlı kedisi Rubble 31 yaşın Eğlence Köyü Karantinaya Alındı Sinop ili genelinde fuhuş operasyonu Yaşar Demirbek Defnedildi Gülistan Taş hanımefendi vefat etti İlyas Altun vefat etti Hasan Yılmaz vefat etti Emeklilikte Yaşa Takılanlar Siyasi Parti Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi Sinop Yaşar Demirbek vefat etti Neziha Maviş hanımefendi vefat etti Sinop'ta trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı 8 yaşındaki çocuk silahla kendini vurdu İlçe Başkanlığı Görevinden İstifa Etti Bağış Yaptığı Okul Nihayet İhaleye Çıktı Bu İhalede Neler Oldu Siz Ona Cevap Veri Sinop’ta freni boşalan kamyonet üs Ayancık yolunda 2 kamyon çarpıştı BBP Sinop İl Başkanlığına Tahir Şahin at Zıpkınla balık avlamak için denize giren Boyabat gençlik merkezinde yaz etkinlikl Belediyenin Yayımladığı Kitapta Korkunç Veli Tokmak vefat etti Murat Külcü vefat etti Karadeniz; ''Yarını görmek istiyorsak iş Sinop genelinde maske takma zorunluğu ge Bekir Ay vefat etti Önemli Duyuru: Çalışma saatleri kısıtlam Sürücü Kazayı Ucuz Atlattı Duraktaki Fabrika İşçisine Otomobil Çarp 2020 Yılı Temmuz Ayı Nöbetçi Eczane List Sinop İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt S Barış Karadeniz Kabotaj Bayramı Mesajı Hanife Sevinç hanımefendi vefat etti Satılmış Çelik vefat etti Ünzüle Sönük hanımefendi vefat etti Yazacak Başlık Bulamadık Sarma Sigara Kullananlara Kötü Haber Kısa Çalışma Ödeneğinin Süresi Uzatıldı DEVA Partisi Sinop İl Başkanlığı Basın A İbrahim Çil vefat etti Ahmet Ayhan Yakıcı vefat etti Boyabat’ta Vatandaşlar Sokağa Çıkm Cumhuriyet Başsavcısı Ağır Ceza Reisinde Sanayi Sitesi İstikametinde Kaza CHP Boyabat İlçe Başkanı Hasan Sıtkı Mor Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Yaralı Abdullah Bodur vefat etti Boyabat Emniyetinden kapalı alanlarda ma Tümü

Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Türkiye de Ne Var Ne Yok


İstanbul'da yüz maskesi zorunluluğu


Gölge Adam:Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az


Hisar İşçi


Paraşütten çeltik tarlaları


"Toplaşın anlatıyorum"


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:625781 DtGaNi

* ANASAYFA *