E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat’ta duyarsızlığın ve saygısızlığın bu kadarına da “Pes!”

15 Mayıs 2020 - Boyabat’ta kaldırımlara, yaya geçitlerine ve engelli yolları önüne park eden araçlar, engellilere ve yayalara zor anlar yaşatıyor.

Araç park sorununun bir türlü giderilemediği, yetkilerin halkın gerçek sorunlarından uzak durduğu, yıllardır çözülemeyen araç park sorunu sürücülere, yayalara ve engelli vatandaşlarımıza ilçemizde yeterince sorun çıkarıyor.

Vatandaşın gerçek sorunları yerine, uçuk projeler açıklamakla yetinen, Boyabat’ın bir sanayi şehri olmadığı söyleyen , fakat tuğla fabrikalarında işçi ziyaretlerinden geri kalmayan Boyabat Belediye başkanı, Boyabat’ın gerçek sorunlarıyla ne zaman ilgilenecek?

Park yapacak yer bulamayınca bazı duyarsız sürücüler araçlarını engelli geçişine, yaya geçişine veya kaldırımlara bırakıp giderek, engellilere ve yayalara mağduriyet yaşatmaya devam ediyor ve bundan sonrad da devam edecek gibi görünüyor. Son olarak 15 Mayıs 2020 Cuma günü Boyabat Stadyum Caddesinde duyarsız bir sürücünün aracını engelli geçişine bırakıp gitmesi üzerine, buradan geçmek isteyen engelli vatandaşımız geçemeyince, mecburen Dörtyol Mevkine kadar giderek, gideceği istikameti uzatma zorunda kaldı.

Kamuoyu adına Soruyoruz…

Sayın yetkililer, duyarsızlığın ve saygısızlığın bu kadarına da “pes!” dedirtecek kadar umursuzca aracını buraya park edip giden sürücü kadar, sizler de yapılan bu eylemden sorumlu değilmisiniz?

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:15 05 2020 15:58(6347) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: boyabatlı 34 19 05 2020 21:04
34 plaka bos gordugu yeri affetmez. bilinc alti olsa gerek

3. Yorum: nihal 15 05 2020 19:59
aba altından sopa gösterdi yine hedef başka aslında

2. Yorum: boyabatlıklar 15 05 2020 19:16
yahu nedir bu duyarsızlık ? yetkililerce gerekli tedbirlerin alınması lazım.

1. Yorum: boyabatlı 15 05 2020 17:56
belediye meclis üyesi kaldırımda dondurma satarsa kime ne diyebilecek?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Bir Pazartesi Günü Boyabat Dörtyol'dan G Dörtyol'da ki Bilboard Ne Zaman Tamir Ed Güvenlik Güçlerine Bayram Ziyaretleri Alime Karagülle hanımefendi vefat etti Hüseyin Bozdemir vefat etti Dörtyol'da Yola Sığmadılar İrfan Erbaş Ramazan Bayramı Mesajı Yayım Sinop’ta trafik kazası 1 ölü Sinop'ta ineğe çarpan otomobil alev topu Recep Doğan vefat etti Aziz Meşe vefat etti Mehmet Celep vefat etti Eleştiriye Açığız Ama Hakarete Verecek C Sinop Valiliğinden Boyabat ve Durağan iç Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Boyabat Umu Boyabat Ticaret ve Sanayi Odasından Çok Boyabat’ta Refüje Çarpan Otomobil Ters D Boyabat, sağlıkta B sınıfına yükseldi Şerife Muslu hanımefendi vefat etti Erbaş Şekerleme, online sipariş internet Helal Olsun Sana Arife Aktaş hanımefendi vefat etti Özel İdarede Şantiyeler Çalışıyor Nihayet Bre Başkan İşte Hizmet Bu Ali Cengiz Balı vefat etti Minik Kediye Büyük İyilik TBB Basına ve Kamuoyuna Barış Karadeniz Atatürk'ü Anma Gençlik v Erbaş Şekerleme, Yeni Yüzüyle Hizmete De Abdullah Kılıçaslan vefat etti 81 İl Valiliğine Yaz Mevsimi Trafik Tedb “BiTıklaAvrupa” eğitim progr 686 yıl öncesinin Sinop'unu merak ettini Durağan’da 13 Yaşındaki Kızını 2 Yıl Ara Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, 266 ade Boyabat Sarıağaççayı Köyü Karantinaya Al Boyabat Dörtyol’da Otomobil Aniden Erfelek-Ayancık Arası Trafik Kazası, Ara Boyabat’ta duyarsızlığın ve saygıs Boyabat Gençlik Merkezinden Ramazan Harç Sultan Külcü hanımefendi vefat etti Zilif Yalçın hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Yerli Ürünler Tezgahlar Tek Yürek Seferberliği Çığ Gibi Büyüyor Boyabat Belediyesinden Pes Dedirten Uygu Boyabat’ta Bunu da Gördük, Hizmet Şehri Avcı hanımefendi vefat etti Şemsettin Ermiş vefat etti Sinop'ta lisans alan ilk firma Boyabat't Tümü

Doğuca Yaylasına Kar Yağdı


2020 - 1441 Ramazan İmsakiyesi


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


Engelliler Haftası sessiz geçti


BP Ersa Akaryakıt İstasyonundan Kampanya


Lider ve Dava Üzerinde Düşünceler…


Temiz bir dünyaya ihtiyaç var


Maske Düştü


Boyabat Gazetesi, Bütün Annelerin Gününü Kutlar


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


17 Şubat Dünya Kediler Günü


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Mayıs ayı ziyaretci sayısı:1480885 DtGaNi

* ANASAYFA *