E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat’ta duyarsızlığın ve saygısızlığın bu kadarına da “Pes!”

15 Mayıs 2020 - Boyabat’ta kaldırımlara, yaya geçitlerine ve engelli yolları önüne park eden araçlar, engellilere ve yayalara zor anlar yaşatıyor.

Araç park sorununun bir türlü giderilemediği, yetkilerin halkın gerçek sorunlarından uzak durduğu, yıllardır çözülemeyen araç park sorunu sürücülere, yayalara ve engelli vatandaşlarımıza ilçemizde yeterince sorun çıkarıyor.

Vatandaşın gerçek sorunları yerine, uçuk projeler açıklamakla yetinen, Boyabat’ın bir sanayi şehri olmadığı söyleyen , fakat tuğla fabrikalarında işçi ziyaretlerinden geri kalmayan Boyabat Belediye başkanı, Boyabat’ın gerçek sorunlarıyla ne zaman ilgilenecek?

Park yapacak yer bulamayınca bazı duyarsız sürücüler araçlarını engelli geçişine, yaya geçişine veya kaldırımlara bırakıp giderek, engellilere ve yayalara mağduriyet yaşatmaya devam ediyor ve bundan sonrad da devam edecek gibi görünüyor. Son olarak 15 Mayıs 2020 Cuma günü Boyabat Stadyum Caddesinde duyarsız bir sürücünün aracını engelli geçişine bırakıp gitmesi üzerine, buradan geçmek isteyen engelli vatandaşımız geçemeyince, mecburen Dörtyol Mevkine kadar giderek, gideceği istikameti uzatma zorunda kaldı.

Kamuoyu adına Soruyoruz…

Sayın yetkililer, duyarsızlığın ve saygısızlığın bu kadarına da “pes!” dedirtecek kadar umursuzca aracını buraya park edip giden sürücü kadar, sizler de yapılan bu eylemden sorumlu değilmisiniz?

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:15 05 2020 15:58(6550) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: boyabatlı 34 19 05 2020 21:04
34 plaka bos gordugu yeri affetmez. bilinc alti olsa gerek

3. Yorum: nihal 15 05 2020 19:59
aba altından sopa gösterdi yine hedef başka aslında

2. Yorum: boyabatlıklar 15 05 2020 19:16
yahu nedir bu duyarsızlık ? yetkililerce gerekli tedbirlerin alınması lazım.

1. Yorum: boyabatlı 15 05 2020 17:56
belediye meclis üyesi kaldırımda dondurma satarsa kime ne diyebilecek?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Kara Projeyi Açıkladı; ''Beklediği Sensi Sinop Üniversitesi Lisansüstü Programlar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine 3 Uzman He Ahmet Ekiz vefat etti Hüseyin Cömert Sordu, Belediye Cevapladı Bazalt Kayalıklarında Aynı Çirkin Görünt Kablo Hırsızlarına Boyabat Jandarmasında Eski Başkanın Vurduğu Şahıs Öldü Sadık Erdem vefat etti Kazım Deniz vefat etti Şimdi Ne Olacak? Sinop’ta Orman Yangını Boyabat Saraydüzü Yolunda Virajı Alamaya Karamusalı Köyü Durhacılı Mahallesinde K Hüsnü Uysal vefat etti Boyabat Şoförler Odası İrfan Erbaş 19 Ey Kaymakam Mehmet Nuri Çetin'in 19 Eylül G Sinop Nükleer Santrali için ÇED raporu o Gönüllü Bağışçıların Organizasyon Süreci YEPAŞ’da İşlemleriniz HES Kodu Tar Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kim Oluyor Bektaş Köyü Mevkinde Trafik Kazası 3 Yar Çipli kimlik kartlarında yeni dönem başl Sinop'ta karantinaya uymayan 2 kişi yurd Boyabat Kaymakamlığından Kovit-19 Deneti Gerze Tatlıcak Köyünde Orman Yangını Vefat ve Teşekkür Boyabat’ta Covid-19 Gerçeği Polis Uyardı: Sosyal Mesafeyi Koruyun, M Sokak Ortasında Tekme Tokat Birbirlerin Sinop'un ilk kadın kaymakamı Saraydüzü-Durağan Kavşağında Kaza: 1 Yar Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Yaralı Kişisel Verilerin Korunması ve VERBİS Ka Ekrem Doğdu vefat etti Şaban Menteş vefat etti Kezban Can hanımefendi vefat etti Mehmet Ali Gökırmak vefat etti Eyüp Özcan vefat etti Sinop’ta Virajı Alamayan Sürücü Ka Fatma Cömert Taziye Mesajı Cömert Ailesi Taziye ve Teşekkür Mesajı Boyabat Sanayi Sitesi Çıkışında Kaza Ucu Ayten Başar hanımefendi vefat etti Önemli Duyuru! Fatma Cömert Toprağa verildi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Üzerinde Mad Sinop’ta Koronavirüs Takip ve Dest Sinop Üniversitesi pandemi kararını açık Tümü

Bende Tutmaz Diyorum


30 Ağustos Zaferi


On Bin Ekmek Faturası


Günel İnşaat, Halı ve Yer Döşemeleri'nden Duyuru


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


Kediler ve Kovid-19


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Eylül ayı ziyaretci sayısı:1039318 DtGaNi

* ANASAYFA *