E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Dörtyol'da ki Bilboard Ne Zaman Tamir Edilecek?

Dörtyol'da Hükümet Konağı bahçesinde bulunan bilboardın iki yerinde uzun zamandır arıza var. Bu durum yayımlanan içeriğin çirkin görünmesine neden oluyor.

Ayrıca abat şehirin merkezinde bulunan bu bilboard arızası nedeniyle abat şehire yakışmıyor. Biz uyaralım istedik, bu çirkin görüntünün giderilip, bilboradın en kısa sürede Boyabat'a yakışır hale getirilmesi gerekiyor.

Tarih:25 05 2020 21:41(2337) Facebook'ta Paylaş

9. Yorum: hayri'den saffet'e 03 06 2020 09:10
yok yok şebinkarahisar belediyesinden hatta yüksekova belediyesinden bahsedelim. sen sinop'ta yaşıyordun değil mi? ama konumuz boyabat. bayrak inmez ezan dinmez de demen gerekirdi. haaa tabii ki başörtülü bacım edebiyatı olmadan da olmaz ama sen yazmamışsın. basit bir bilboard haberinden sinop belediyesi gündemi yapmaya çalışman yemez be kardeş. millet doydu bu ucuz siyaset modeline.

8. Yorum: vatandaş 28 05 2020 17:05
bu bilbortlara reklam veren firmalar reklam vermezlerse belediye bunları o zaman yaptırmak zorunda kalır. nasil olsa böylede olsa firmalar reklam veriyorlar.

7. Yorum: saffet'ime 27 05 2020 18:25
ah saffetim ah.nasılda 12 den vurmuşsun 1.yorumcuyu.yav adam boyabat 'tan bahsediyo.sen atlamışın sinop'a.ne alaka ?bırak sinop'u sinoplular yargılasın.birden bire partiyi nereden karıştırdın.adamın partisini filan hemen tespit etmişsin.zekana hayran olmamak elde değil.eh sana pes demekten başka laf bulamıyorum.adam çanakkale boğazı diyor sen?

6. Yorum: evet 26 05 2020 20:32
ailen geleceğini görmüş saf et adını takmış öncelikle onları tebrik ederim ha bu rumuzunsa kendini bilmiş saf et rumuzu koymuşsun sinoptan banane ben boyabattan söz ediyorum ben burda yaşayan biriyim beni ilgilendiren boyabat ve çevresi boyabat belediyesini savunmak sana kalmışsa yandınız resmen yandınız bu saf etle işiniz zor sizide bitirir demedi demeyin...

5. Yorum: saffet 26 05 2020 18:03
1.yorumcuya, sen git sinop belediyesinden hesap sor. copleri denize dokerken yakalandilar. cevre katliami yapanlar asil chplilerdir. denizin dibine 15 kat bina yapilmasina izin veren chplilerdir. sinopu katleden chplilerdir.

4. Yorum: boyabatlı kağzım 26 05 2020 12:45
yetkililerce gerekli tedbirler alınmalıdır.

3. Yorum: daylı kırlı sami 26 05 2020 12:43
belediyece şu bilboardlara bir el atılması lazım.

2. Yorum: osman 26 05 2020 00:05
boyabatta bu tabelalara bir önlem alınmalı bir sıradan olup herkes aynı rengi fontu kullanmalı bence gözlerimiz de yorulmaz kent estetiği de bitmez. yeni yapılan kuyumcuya altın yaldız yapmışlar üstüne siyah tabela çok kötü. her yer led ışıklı yazılı çirkin tabelalarla dolu

1. Yorum: evet 25 05 2020 22:10
tek yakışmayan bilbord değil kent meydanının önüne bakınca ayıbı katliamı görmek mümkün ordaki ağaçlar neden yok edildi ağaç hayvan düşmanı boyabat belediyesine bunun hesabı sorulsun aklına esince yeşili yok eden bu zihniyete bunun hesabını sorun bilbord neki bir kucak odun için budama adı altında yaptıkları kesimi sorun buna yüreği yeten yoksa ben soruyorum ve bunu yapanları allaha havale ediyorum o bilen gören zamanı gelince hesaba çekendir...


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop'ta trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı 8 yaşındaki çocuk silahla kendini vurdu İlçe Başkanlığı Görevinden İstifa Etti Bağış Yaptığı Okul Nihayet İhaleye Çıktı Bu İhalede Neler Oldu Siz Ona Cevap Veri Sinop’ta freni boşalan kamyonet üs Ayancık yolunda 2 kamyon çarpıştı BBP Sinop İl Başkanlığına Tahir Şahin at Zıpkınla balık avlamak için denize giren Boyabat gençlik merkezinde yaz etkinlikl Belediyenin Yayımladığı Kitapta Korkunç Veli Tokmak vefat etti Murat Külcü vefat etti Karadeniz; ''Yarını görmek istiyorsak iş Sinop genelinde maske takma zorunluğu ge Bekir Ay vefat etti Önemli Duyuru: Çalışma saatleri kısıtlam Sürücü Kazayı Ucuz Atlattı Duraktaki Fabrika İşçisine Otomobil Çarp 2020 Yılı Temmuz Ayı Nöbetçi Eczane List Sinop İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt S Barış Karadeniz Kabotaj Bayramı Mesajı Hanife Sevinç hanımefendi vefat etti Satılmış Çelik vefat etti Ünzüle Sönük hanımefendi vefat etti Yazacak Başlık Bulamadık Sarma Sigara Kullananlara Kötü Haber Kısa Çalışma Ödeneğinin Süresi Uzatıldı DEVA Partisi Sinop İl Başkanlığı Basın A İbrahim Çil vefat etti Ahmet Ayhan Yakıcı vefat etti Boyabat’ta Vatandaşlar Sokağa Çıkm Cumhuriyet Başsavcısı Ağır Ceza Reisinde Sanayi Sitesi İstikametinde Kaza CHP Boyabat İlçe Başkanı Hasan Sıtkı Mor Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Yaralı Abdullah Bodur vefat etti Boyabat Emniyetinden kapalı alanlarda ma YÖK’ten Boyabat'a Müjde Meydana Gelen Kazada Sürücü Kıl Payı Kur YKS Sınavları dolayısıyla sokağa çıkma k Teğmen Murat Keskin Hakkari’ye Gid DEVA Partisi Sinop kurucu il başkanını a Ahmet Kiriş vefat etti Muzaffer Kocaoğlu vefat etti Salep Bitkisi Toplayan Şahıslar Yakaland Sinop Belediyesinde mutlu son... Sağanak Yağış Sonrası Boyabat’tan Dondurmayı Mutlaka Su İle Tüketin! Tümü

Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Türkiye de Ne Var Ne Yok


İstanbul'da yüz maskesi zorunluluğu


Gölge Adam:Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az


Hisar İşçi


Paraşütten çeltik tarlaları


"Toplaşın anlatıyorum"


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:347724 DtGaNi

* ANASAYFA *