E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Yaralanan Yavru Köpeğe Sahip Çıktılar

28 Mayıs 2020 - Boyabat Zincirlikuyu Mahallesinde sıcaklardan bunalarak kendini bir araç altında uykuya veren yavru köpek az kalsın son uykusuna dalıyordu.

Sürücünün dikkatli ve refleksli davranması yavru köpeğin olası bir facianın eşiğinden kurtardı. Arka kısmından yaralanan köpek bir anda acıdan bayılma noktasına gelince çevredekiler yavru köpeği öldü zannettiler.

Yaşanan olayı gören çevre sakinlerinden bir bayan kuaför eline taktığı eldiveni ile yavru köpeğe adeta doktorluk ve hemşirelik yaptı. Köpeği yoldan alarak uygun bir alana getiren bayan kuaför ve arkadaşları bir anne şefkati ile önce köpeğin korkusunu yenmesini sağladılar ve sonra suyla ayıltmayı başardılar.

Neye uğradığını anlayamayan şaşkınlık içinde kalan yavru köpeğe aldıkları süt ve köpek mamasını ikram eden bayanlar; “Bu bizim arkadaşımız olsun, bundan böyle suyunu ve yiyeceğini biz verelim.” ifadeleri ile yavru köpeği sahiplendiler.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:29 05 2020 14:09(3309) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: omer .akgun 05 06 2020 01:05
kopek katillerinin utanmaları varsa duyarlı olurlar. sayın belediye yetkilileri oldurmeden saip cıkın hesabını odeyemezsiniz.

4. Yorum: kasabalı 30 05 2020 00:57
böyle yardımsever merhametli insanların var olduğunu görmek çok sevindirci , güzel kalpli arkadaşımızı tebrik ediyrm tşkler sizin sayende dönüyor dünya....

3. Yorum: erol 29 05 2020 21:43
sayın belediye başkanımız boyabatimiza bir hayvan barınağı kazandırmamızi talep ediyoruz. çöplüklere atılıp orda kaderine terk edilen bu hayvanlara duyarsız kalmayalım. unutmayalım ki ahirette bu hayvanlardan öncelikle hesaba çekeceğimizi.

2. Yorum: evet 29 05 2020 16:42
duyarlı insanların var olduğunu görmek beni çok mutlu etti kadınkarın her alanda etkin olduğu mutlu iyi günlerde görüşmek dileğiyle tekrar insanlık adına teşekkürler iyiki varsınız

1. Yorum: yenimaleli necati 29 05 2020 16:38
yaralı yavru köpeğe sahip çıkmak bir insanlık görevidir dostlar. helal olsun bu arkadaşımıza.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop'ta trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı 8 yaşındaki çocuk silahla kendini vurdu İlçe Başkanlığı Görevinden İstifa Etti Bağış Yaptığı Okul Nihayet İhaleye Çıktı Bu İhalede Neler Oldu Siz Ona Cevap Veri Sinop’ta freni boşalan kamyonet üs Ayancık yolunda 2 kamyon çarpıştı BBP Sinop İl Başkanlığına Tahir Şahin at Zıpkınla balık avlamak için denize giren Boyabat gençlik merkezinde yaz etkinlikl Belediyenin Yayımladığı Kitapta Korkunç Veli Tokmak vefat etti Murat Külcü vefat etti Karadeniz; ''Yarını görmek istiyorsak iş Sinop genelinde maske takma zorunluğu ge Bekir Ay vefat etti Önemli Duyuru: Çalışma saatleri kısıtlam Sürücü Kazayı Ucuz Atlattı Duraktaki Fabrika İşçisine Otomobil Çarp 2020 Yılı Temmuz Ayı Nöbetçi Eczane List Sinop İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt S Barış Karadeniz Kabotaj Bayramı Mesajı Hanife Sevinç hanımefendi vefat etti Satılmış Çelik vefat etti Ünzüle Sönük hanımefendi vefat etti Yazacak Başlık Bulamadık Sarma Sigara Kullananlara Kötü Haber Kısa Çalışma Ödeneğinin Süresi Uzatıldı DEVA Partisi Sinop İl Başkanlığı Basın A İbrahim Çil vefat etti Ahmet Ayhan Yakıcı vefat etti Boyabat’ta Vatandaşlar Sokağa Çıkm Cumhuriyet Başsavcısı Ağır Ceza Reisinde Sanayi Sitesi İstikametinde Kaza CHP Boyabat İlçe Başkanı Hasan Sıtkı Mor Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Yaralı Abdullah Bodur vefat etti Boyabat Emniyetinden kapalı alanlarda ma YÖK’ten Boyabat'a Müjde Meydana Gelen Kazada Sürücü Kıl Payı Kur YKS Sınavları dolayısıyla sokağa çıkma k Teğmen Murat Keskin Hakkari’ye Gid DEVA Partisi Sinop kurucu il başkanını a Ahmet Kiriş vefat etti Muzaffer Kocaoğlu vefat etti Salep Bitkisi Toplayan Şahıslar Yakaland Sinop Belediyesinde mutlu son... Sağanak Yağış Sonrası Boyabat’tan Dondurmayı Mutlaka Su İle Tüketin! Tümü

Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Türkiye de Ne Var Ne Yok


İstanbul'da yüz maskesi zorunluluğu


Gölge Adam:Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az


Hisar İşçi


Paraşütten çeltik tarlaları


"Toplaşın anlatıyorum"


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:340961 DtGaNi

* ANASAYFA *