E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Olur mu olur!

Sinop’un Boyabat ilçesi AK partili Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın ilk seçimde  AK parti’den Sinop milletvekili aday adayı olacağı ileri sürülüyor.

Sinop siyasi kulislerinde son günlerde gündem olan ve ileri sürülen iddialara göre Başkan Çakıcı, bu işi sessiz ve derinden yürüterek sadece çok güvendiği çevresi ile konuşuyor.

Boyabat’ta ikinci kez seçilen Başkan Şefik Çakıcı, mevcut AK parti Sinop milletvekili Nazım Maviş’e kendine yakın kişileri Sinop merkezinde ve ilçelerinde önemli makamlara getirmesini sağlayarak geleceğe dönük siyasi yatırımlarını yapıyor.

Çakıcı’nın parayı bulduğunu ileri süren ve bunun iddiasını gündeme getirenler; “Yeterince parası var kendi adamlarını da önemli görevlere yerleştirdi. E şimdi doğal olarak büyük oynayacak. O da Sinop Milletvekilliği için aday olmaktır. Bak göreceksiniz ilk seçimde Nazım Maviş’i aradan çıkartmak için gerekli girişimlerde bulunacağına hep birlikte tanık olacağız.“ diyorlar.

Kaynak: Halk Sesi.com

Tarih:23 06 2020 13:08(2012) Facebook'ta Paylaş

16. Yorum: sahra 27 06 2020 15:28
chp gibi yobaz bir zihniyetin gelmesinden cok daha iyidir

15. Yorum: yenimahalleli 26 06 2020 19:13
adayadayı olur para lazım zaten ama başkana yedirmezler

14. Yorum: konya,dan ali öztürk 25 06 2020 09:41
selam sevgili hemşehrilerim şöyle bir bakıyorum memleketimin insanlarına bir şeyler yazıyorsunuz gerek siyaset hakkında gerek bir kaza veya spor öyle bir şekilde eleştiriler okuyorum,ki konulara vakıf olmayan yada kulaktan kulağa şeklinde yorumlar en dikkat ettiğim kimse kendi adını kullanmıyor arkadaşlar kendiniz olun yahu şunu farkında olun seçen sizsiniz belediye başkanını,da millet vekilini,de cumhur başkanın,da vesaire vesaire yani asil olan siz vekil olan onlar yani neden kimden korkuyorsunuz'ki adınızı saklıyorsunuz o zaman benim aklıma şu,da herhangi takma isim kullanan arkadaşlar gündüz başkanla veya vekille beraber karşı karşıya gelince sarmaş dolaş eve gidince yaz babam yaz ya hiç yorum yapmayın yada dik durup adam gibi yorumunuzu yapın sizleri seviyorum hemşehrilerim kendinize iyi bakın konyadan sevgiler.

13. Yorum: sanayi spor 24 06 2020 20:59
şimdiki millet vekilinden bir fayda olmadıki şefik çakıcı millet vekili olsa ne olacak değişen sadece mevki olur ama halka hizmet yerine kamu kurumlara işe alımlarda vekil ve başkan kendi adamlarına torpil yapıyorlar nerde adalet ve kalkınma partisi bu mu adalet bu mu hak hukuk böyle olursa biz bu partiden adalet bekleyebilirmiyiz acaba

12. Yorum: vatansever boyabatlı 24 06 2020 04:44
şefik başkanın bu emeller doğrultusunda hareket ettiği ve yeni seçilen kongrelerde kendine yakın ilce başkanlarını getirmeye çalıştığını cümle alem biliyor. aynı yapılanmaya nelefite içerisinde de gidiyor. nazım maviş'e yakın olanları uzaklaştırıp kendine yakın olanları ak partili olup olmamamalarına bakmadan, ehliyet ve litakt gözetmwksizin ilkokul mezunlarını amir yapması gibi bir yerlere getiriyor. yani velhasıl kelam başgan cakici aklınca çakþirmadan vekilliğe göz kırpıyor. herkesde başya bekil bunu yiyor.

11. Yorum: osman 23 06 2020 23:37
yoldan geçeni de aday göster akp'den milletvekili olur zaten insanlar iş yapmış yapmamış bakmıyor ki. hee olursa sıkı arkadaşları(!) zenginliklerine daha çok zenginlik katarrr :)

10. Yorum: boyabatlı 23 06 2020 22:40
memleketin anasını aglattı veklde olursa hepden kucaga alır hepmizi bu kadar salak olmayın boyabatlılar gözünüzü acın gözünüzü camlıcanın yollarını bozdular yagan yagış nedeniyle yol komple cöküyor yavaş yavaş orayı tamir e bile gelmiyorlar böyle başkanlık mı olur dalganıza bakın hele

9. Yorum: yandaş cemal 23 06 2020 22:40
siz bilmiyosunuz bi kerem. başkanım bi açıklarsa lisans diplomasını şapadana oturursunuz. başkanımda ki diploma kimse de yok. ekibi de zaten hep okumuş çocuklar. biri amir ilkokul mezunu. biri restorasyoncu. ekip sağlam.

8. Yorum: evet 23 06 2020 20:26
ne güzel olur ağaç hayvan yaşama hakkı kazanır biz başganı gönderelim kurtulalım gerisini ankara düşünsün...

7. Yorum: adam siyasetten anlıyor 23 06 2020 20:26
adam siyaseti öğrenmiş.arkasında da istanbullu başkanlar oldukça neden olmasın.kadrosu da hazır.şimdiden hayırlı olsun.

6. Yorum: sözün doğrusu 23 06 2020 17:45
boyabat belediye başkanlığını sanki layıkıyla yaptuda sıra ssinopamı gelddi boyabatın en fazla gazı belediye başkanının çevresindeki gazcılarda olur olur cumhurbaşkanlığına bir adım daha yaklaşıyor hadi ha gayret

5. Yorum: boyabatlı 23 06 2020 17:16
şefik kendisine yardımı dokunan önceki vekili sattımı, o dönemdeki danışmanı sattımı, oradan yola çıkarak 2. dönem başkanlığı için yardım eden şimdiki vekili satarmı sizce?

4. Yorum: kumluklu niyazi 23 06 2020 16:28
hayırlara tebdil.

3. Yorum: atsız 23 06 2020 16:03
lisans mezunu adam,reyizde olmayan diploma bile var....

2. Yorum: atsız 23 06 2020 16:02
olanlardan neyi eksik,onun başı kel mi?

1. Yorum: gökbörü 23 06 2020 14:51
şefık bır başarı hıkayesıdır olmaması için hıc bır neden yok , at bınenın kılıç kuşananın şu hayatta !!!!!!!!!!!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop Belediyesi karar aldı; artık kulla Mezarlık ve Çevresinden İnsanı Üzen Görü Şans Eseri Yara Almadan Kurtuldu Dikmen'de Yasadışı Kenevir Ekimi Kitabın Yazarı Hatasını Kabul Etti Hareketsizlik Kemik Erimesini Tetikliyor Mantar Toplamaya Giden Vatandaş Bulundu Sinop'ta ölü yunus karaya vurdu T’lerde Kaza: 3 Yaralı! TOBB ve Trendyol İşbirliği Dünyanın en yaşlı kedisi Rubble 31 yaşın Eğlence Köyü Karantinaya Alındı Sinop ili genelinde fuhuş operasyonu Yaşar Demirbek Defnedildi İlyas Altun vefat etti Hasan Yılmaz vefat etti Emeklilikte Yaşa Takılanlar Siyasi Parti Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi Sinop Yaşar Demirbek vefat etti Neziha Maviş hanımefendi vefat etti Sinop'ta trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı 8 yaşındaki çocuk silahla kendini vurdu İlçe Başkanlığı Görevinden İstifa Etti Bağış Yaptığı Okul Nihayet İhaleye Çıktı Bu İhalede Neler Oldu Siz Ona Cevap Veri Sinop’ta freni boşalan kamyonet üs Ayancık yolunda 2 kamyon çarpıştı BBP Sinop İl Başkanlığına Tahir Şahin at Zıpkınla balık avlamak için denize giren Boyabat gençlik merkezinde yaz etkinlikl Belediyenin Yayımladığı Kitapta Korkunç Veli Tokmak vefat etti Murat Külcü vefat etti Karadeniz; ''Yarını görmek istiyorsak iş Sinop genelinde maske takma zorunluğu ge Bekir Ay vefat etti Önemli Duyuru: Çalışma saatleri kısıtlam Sürücü Kazayı Ucuz Atlattı Duraktaki Fabrika İşçisine Otomobil Çarp 2020 Yılı Temmuz Ayı Nöbetçi Eczane List Sinop İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt S Barış Karadeniz Kabotaj Bayramı Mesajı Hanife Sevinç hanımefendi vefat etti Satılmış Çelik vefat etti Ünzüle Sönük hanımefendi vefat etti Yazacak Başlık Bulamadık Sarma Sigara Kullananlara Kötü Haber Kısa Çalışma Ödeneğinin Süresi Uzatıldı DEVA Partisi Sinop İl Başkanlığı Basın A Tümü

Abdülhamid kimden izin alamadı?


Satılık Arsalar


Covid-19 ve Toplu Taşımada Yeni Görgü Kuralları


Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Türkiye de Ne Var Ne Yok


Gölge Adam:Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1028183 DtGaNi

* ANASAYFA *