E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

YÖK’ten Boyabat'a Müjde

Sinop Üniversitesi tarafından bu yıl Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Programına 50 öğrenci alınacak.

Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesindeki öğrenci ve öğretim elemanı sayısını her geçen yıl artıran Sinop Üniversitesi, fakülte bünyesine kazandırdığı yeni bölüm ve programlarla 2020-2021 Eğitim Öğretim yılına hazırlanıyor.

Bu kapsamda Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın ve Üniversite Senatosunun Yükseköğretim Kurulu (YÖK) nezdinde yürüttüğü girişimler sonucu; Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde bulunan Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Programına 50 öğrenci kontenjanı verildi.

2020 YKS tercih kılavuzunda yerini alacak olan program ile birlikte Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesindeki aktif program sayısı 4’e yükseldi.

Rektör Dalgın:"Boyabat İlçemize Hayırlı Olsun”

Öğrenci alacak yeni programın Boyabat ilçesine hayırlı olmasını dileyen Rektör Prof. Dr. Nihat Dalgın, "Son dört yılda birçok programın açıldığı Fakültemizde, aynı zamanda mevcut programlarımıza öğrenci almak için de yürüttüğümüz girişimler sonuç veriyor. Bu kapsamda Fakültemizde bulunan Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Programımız bu yıl ilk kez 50 öğrenciye kapılarını açacak. Yükseköğretim Kurulu tarafından programımıza ayrılan kontenjan sayısı bizleri memnun etmiştir. Bu vesileyle bu yıl öğrenci alacak programlarımızın ilçemize, şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, öğrenci alım talebimizi geri çevirmeyen YÖK Başkanımız Sayın Prof. Dr. M. A. Yekta SARAÇ’a kurul üyelerimize, emeği ve katkısı bulunan herkese şükranlarımızı sunarım” dedi.

Tarih:26 06 2020 13:05(2157) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: my 30 06 2020 12:32
eğer boyabata fayda diyorsanız açıköğretim ve üniversite sınavları boyabatta tada yapılsın. başka vilayetlerde çoğu yerde sınavlar 2-3 ilçe merkez olarak yapılıyor. boyabatın üniversite binaları lise binaları her yer bu sınavları yapmaya müsait iken neden sinopa dökülüyor millet. ve siz boyabat gazetesi bu konuyu haber yaparsanız memnun oluruz. gerçekten milletin hayır dualarını almak istiyorsanız durağan saraydüzü ve boyabat halkı için bu sınavlar boyabattada yapılmalı.

3. Yorum: hayri 28 06 2020 15:46
hayret, bu haberi siyasiler biz yaptık deyip öğünmemişler.

2. Yorum: vatandaş 27 06 2020 07:38
boyabat imiza hayırlı olsun ıyi değerlendirmek lazım her yönden ekonomi kültür gelişim gibi .
sayın yöneticiler benim sizden bir isteğim var yazacaklarımı yayınlarsanız çok sevinirim vatandaşlık adına.
dün bdhastanesine gittik nöroloji doktoruna bur şey sormok istedik girdik içeri doktor hanım bağırıyor bana yaklaşmayın virüs var diye zaten aramız 1 metre ona bulaşacak virüs acaba bize bulaşmayacak mi o kendini n canı varda bizim canımız yokmu bir doktor a yakışır mı böyle bir şey çok kiniyorum ve terbiyesizce bir şey olduğunu düşünüyorum bunuda sizin araciliginizla halkımla paylaşmak istedim yayınlarsanız çok memnun olurum
hiç kimse.boyle bir davranışı hak etmez
saygılarımla teşekkürler...

1. Yorum: osman 27 06 2020 00:36
gayrimenkul geliştirme ve yönetimi programı'mı! gençlerin akılları ile dalga geçiyorlar artık her bütçeye göre kıyafet satan mağazalar döndü üniversiteler artık tr'de artık hiç bir önemi kalmadı üniversite okumanın sonucunda yığınla üniversite mezunu işsiz ordusu oluyor türkiye'de köfteci, lokmacı gibi üniversite açılırsa bu ülkede bunlarda olur her şey iş bilmemezlikten oluyor.
ben yaptım ülkesi.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop Belediyesi karar aldı; artık kulla Mezarlık ve Çevresinden İnsanı Üzen Görü Şans Eseri Yara Almadan Kurtuldu Dikmen'de Yasadışı Kenevir Ekimi Kitabın Yazarı Hatasını Kabul Etti Hareketsizlik Kemik Erimesini Tetikliyor Mantar Toplamaya Giden Vatandaş Bulundu Sinop'ta ölü yunus karaya vurdu T’lerde Kaza: 3 Yaralı! TOBB ve Trendyol İşbirliği Dünyanın en yaşlı kedisi Rubble 31 yaşın Eğlence Köyü Karantinaya Alındı Sinop ili genelinde fuhuş operasyonu Yaşar Demirbek Defnedildi İlyas Altun vefat etti Hasan Yılmaz vefat etti Emeklilikte Yaşa Takılanlar Siyasi Parti Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi Sinop Yaşar Demirbek vefat etti Neziha Maviş hanımefendi vefat etti Sinop'ta trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı 8 yaşındaki çocuk silahla kendini vurdu İlçe Başkanlığı Görevinden İstifa Etti Bağış Yaptığı Okul Nihayet İhaleye Çıktı Bu İhalede Neler Oldu Siz Ona Cevap Veri Sinop’ta freni boşalan kamyonet üs Ayancık yolunda 2 kamyon çarpıştı BBP Sinop İl Başkanlığına Tahir Şahin at Zıpkınla balık avlamak için denize giren Boyabat gençlik merkezinde yaz etkinlikl Belediyenin Yayımladığı Kitapta Korkunç Veli Tokmak vefat etti Murat Külcü vefat etti Karadeniz; ''Yarını görmek istiyorsak iş Sinop genelinde maske takma zorunluğu ge Bekir Ay vefat etti Önemli Duyuru: Çalışma saatleri kısıtlam Sürücü Kazayı Ucuz Atlattı Duraktaki Fabrika İşçisine Otomobil Çarp 2020 Yılı Temmuz Ayı Nöbetçi Eczane List Sinop İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt S Barış Karadeniz Kabotaj Bayramı Mesajı Hanife Sevinç hanımefendi vefat etti Satılmış Çelik vefat etti Ünzüle Sönük hanımefendi vefat etti Yazacak Başlık Bulamadık Sarma Sigara Kullananlara Kötü Haber Kısa Çalışma Ödeneğinin Süresi Uzatıldı DEVA Partisi Sinop İl Başkanlığı Basın A Tümü

Abdülhamid kimden izin alamadı?


Satılık Arsalar


Covid-19 ve Toplu Taşımada Yeni Görgü Kuralları


Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Türkiye de Ne Var Ne Yok


Gölge Adam:Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1027386 DtGaNi

* ANASAYFA *