E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, 1971 yılında kuruluşundan bu yana üstlendiği misyon çerçevesinde ilçemizin ekonomisinin ve üyelerinin ticari faaliyetlerinin gelişmesine yönelik olarak gerçekleştirdiği çalışmalarına her gün artan bir ivme ile devam etmektedir.

Son yıllarda ülkemizde hemen her alanda başlatılan dijital dönüşüm kapsamında Boyabat TSO, üyelerinin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayacak online hizmetler altyapısını çağın gereklilikleri doğrultusunda yenileyerek en üst seviyede hizmet sunumuna hazır hale getirmiştir.

Tüm bu çalışmalarda hedefimiz; hızlı, güvenilir, doğru bilgi ve belgeler ile üyelerimizin bir adım sonrasındaki ihtiyaçlarını karşılamak ve yeni yatırımcılar için güçlü hizmet kapasitemiz ile tercih sebebi olmaktır.

Bu çalışmalarla eş güdümlü olarak, ilçemizde yatırım yapma kapasitesine sahip yeni yatırımcıların Boyabat’a kazandırılması için Odamız tarafından yeni bir tanıtım çalışması yapılmıştır. İyileştirilen yatırım imkânları sayesinde ilçemize yeni istihdam alanlarının kazandırılması amacıyla, geçmiş yıllarda yapılan tanıtım çalışmalarına bugün bir yenisini daha ekleyerek Boyabatımızın ekonomisini, üretim kapasitesini, sosyo-kültürel yapısını ve istihdam potansiyelini öne çıkararak doğru bir şekilde anlatmak amacıyla bir tanıtım filmi hazırlamış bulunuyoruz.

Web sayfamızda, tüm sosyal medya hesaplarımızda (facebook, twitter, instagram) ve yeni açılan youtube kanalımızda (Boyabat TSO) tanıtım filmimiz yayınlanmış bulunmaktadır.

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası olarak gerek üyelerimizden gerekse halkımızdan hazırlamış olduğumuz bu tanıtım filminin mümkün olan tüm platformlardan paylaşılarak yayılması bu sayede daha çok insanımıza ve yatırımcıya ulaşmamıza vesile olması için destek talep ediyoruz.

Üreten, büyüyen ve sanayileşen güçlü bir Boyabat için yeni iş alanları açılmasının ve üretimin artmasının tüm hemşerilerimizin menfaatine olacağı inancımız ile yaptığımız çalışmanın amacına ulaşmasını diliyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Abdullah GENÇ
Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

Tarih:21 07 2020 12:28(25704) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: evet 26 07 2020 15:41
turizm sehri olacagiz.😊

2. Yorum: boyabatlı kağzım 23 07 2020 08:42
boyabatın kalkınmışlık düzeyi bu videoda güzel gözükmekte.

1. Yorum: bilgili 21 07 2020 14:41
boyabat tso ya bu güzel video icin teşekkürlerimi sunarım. umarım bu başlangıç olur. beklentimiz yüksek genç arkadaşlardan.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat’ta Fide Satışları Başladı Gülseren Alan hanımefendi vefat etti Ayşe Burtgil hanımefendi vefat etti Süleyman Demir vefat etti Ramazan Bayramı ve Pazar Günü Nöbetçi Fı Bayram’da Dünya Sinop’u ve B Ramazan Bayramı namazı kılınacak mı? İrfan Erbaş Ramazan Bayramı Mesajı Yayım Sağlık Müdürü Dr. Fatih Reyhanlıoğlu'nun AKP il başkanından şehitlik ziyaretinde Boyabat’ta Tuğla Yüklü Tır Devrild Hanife Şekerli’nin umuda yolculuğu Necati Özdemir vefat etti Hüseyin Kırışgil vefat etti Sami Akdoğan vefat etti Günel İnşaat, Halı ve Yer Döşemeleri Bas Boyabat’ta Trafik Haftası Etkinlik Kuzey Irak’ta Yaralanan Taşköprülü YEDAŞ'dan Ramazan Bayramı Seferberliği Nuray Karaman hanımefendi vefat etti Sinop ve Durağan Belediyesi, tam kapanma Boyabat Hal Yerinde Bugün Pazar Kuruldu Boyabat Kaymakamı Yangın Alanında İncele Sinop'ta Denize Giren Alman Vatandaşı Ai Hayırsever Vatandaş Veresiye Defterini K İl Müftüsü Düzgüney Kadir Gecesi Mesajı Yama Çalışmaları Başladı. Yama, Yama Bit Sinop'ta polisten saklanan çocuklara büy Sinop'ta Yaralı Martı Seferberliği Bayram Kırık vefat etti Döndü Pilavcı hanımefendi vefat etti Alime Gemalmaz hanımefendi vefat etti Radyolar 100 yıllık tarihinin en büyük k Meftun Çelen vefat etti Osman Bağcı vefat etti Pazar Yerleri 8 ve 15 Mayıs Günleri Açık Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 2021/4 Kaymakam Mehmet Nuri Çetin ilçe merkezin “Çiftçi’nin cefası çok ama, Sinop'taki vaka sayıları konusunda iyi h 28 yaşındaki engelli genç kız yürüyebilm Karadeniz;"Kurallara Riayet Ederek Evler Marketler Temel Gıda Dışında Malzeme Sat Durağan'da İki Traktör Kazası Maviş, Numan Kurtulmuş'un yardımcılığına Karadeniz;''%10 Zam Bedeli Utanç Bedelid Satılmış Belen vefat etti Boyabatlı İrem Su'ya Karikatürde “ Yine Yola Sığmadılar Tümü

Dörtyol Demsa Market, Adrese Servis Hizmeti


Arefe Günü ve Ramazan Bayramı


Dualarla bayrama ulaşmak


Yamalı Pantolonlu Adam


Boyabat Belediyesi'ne yeni TEAM!!!


2021 - 1442 Ramazan İmsakiyesi


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Manzaraları 16 Şubat 2021


Boyabat'ın 2020 yılı nüfusu belli oldu


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Sarıkamış Faciası


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Türkiye Türklerindir! DtGaNi
* ANASAYFA *