E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Bu Ağaçlar Kurudu

Boyabat Kolaz Çayı'nın yanına yapılan yürüyüş alanında bulunan ağaçlar kurudu. Bu ağaçların neden kuruduğu hakkında çeşitli görüşler ileri sürüldü.

Ağaçların neden kuruduğunu bilmiyoruz ancak yetkililerden daha dikkatli olmalarını bekliyoruz.

Ayrıca yeni yapılan meydan projesinin içine dikilen ağaçlarda kurumuştu. Geçtiğimiz günlerde bu ağaçlar sökülerek yerine yenileri dikildi. Lütfen bu ağaçları da kurutmayın.

Tarih:23 07 2020 14:07(1910) Facebook'ta Paylaş

7. Yorum: peyzajcı 26 07 2020 14:25
takılmayın diyen duygusuzlar o ağaçların bir tanesi en az 300 ile 500 tl arası büyüklüğüne göre değişiyor. senin benim param hat vurup harman savuruyorlar. her yol sök yenisini dik kim bilir hangi yandaştan alınıyor. kurumamadı için bölgeye uyum sağlayacak fidanların mevsiminde dikilmesi ve en az iki günde bir akşam serinliğinde sulanması gerek bu kadar basit. tabi bunun için çok akıllı olmaya gerek yok.lise mezunu başkan bile bunu düşünebilir.

6. Yorum: evet 24 07 2020 20:46
siz takılmayın trol su o ağaçları biz dikeriz sizide başına nöbetci dikeriz nasip kısmet tabiki kim düşüne kim yapa..

5. Yorum: ramazan öztürk 24 07 2020 10:30
bu kuruyan ağaçların yeine çınar veya atkesyanesi dikilirse tutması ve gelişmesi daha çabuk oluyor.konyada belediyeler bu ağaçları terçih ediyor ve bütün yol kenarları yemyeşil.

4. Yorum: erdoğan 24 07 2020 10:04
kuruyan sadece bunlar değil.. yapılıyor olan yeni belediyenin önündeki ağaçların hepsi kurudu..kurur tabi, altındaki beton ile toprak yüzeyi 50 santim..bu 50 santime selvi dikersen kuruyacağı belli, yazık..şimdi de yeni dikilen zeytin ağaçlarını merak ediyorum ne olacak

3. Yorum: boyabatlıklar 24 07 2020 08:37
kuruyan ağaçlara yazıktır yazık. bunlara verilen para nolacak ? emek nolacak ? kurumayacak bir ağaç çeşidi bulunup dikilmesi lazım.

2. Yorum: troll_su 23 07 2020 22:09
takılmayın hepsinin yerine arguvan dikcaaaz nasip olusa

1. Yorum: evet 23 07 2020 19:50
sadece o ağaçlar kurumadı yol kenarındaki ağaçlar katledildi zengin kisvesinde gezen kişilerin evinin önündeki ağaçlar yok edildi yol kenarında ağaç bırakılmadı onlar doğanın sezsiz canlıları gün gelir yaptığınızın intikamını alırlar sanmayın yanınıza kalır bunu bir kenara yazın ve bekleyin


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Mualla Sütçüoğlu Trafik Kazasında Hayatı Emine Ay hanımefendi vefat etti Bu Nasıl Namaz Kılmak? Meliha Akgün hanımefendi vefat etti Boyabat Yıldız Mahallesinde otomobil kan Çetin Aktaş vefat etti Ümit Demir Toprağa Verildi Ahmet Erkan vefat etti Boyabat Kolaz Çayı'nın Son Hali (6 Ağust İbrahim Aydın vefat etti Ümit Demir vefat etti Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 54 Say Boyabat Kaymakamı Çetin, Koronavirüs Den Kezban Şanlan hanımefendi vefat etti Düğün Yemeği Vermek Yasaklandı İstanbul Sözleşmesi nedir? Boyabat İYİ Parti'den Kaymakam Mehmet Nu Lüks otomobil eczaneye daldı Sinop İl Müftüsü değişti! Süleyman Cicigil vefat etti İlçemizdeki Şehit Yakınları ve Gaziler Z Durağan’da Orman Yangınına Havadan Zeliha Çek hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Orman Yangını Sanayi Kavşağını Dönemeyen Otomobil Bari Alevler Arasında Kalan Ahşap Ev Kül Oldu Toplu Balık Ölümleri İçin Ne Yapılacak? Barış Karadeniz kamu kurum ve kuruluş ça Sinop Boyabat Arası 3 Araç Birbirine Gir Bayramda Vatandaş Ekmek Kuyruğu Oluşturd Türkeli - Ayancık yolunda kaza: 6 yaralı Göve Köyünde Çıkan Yangına 3 İlçe İtfaiy Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım 2020 Yılı Ağustos Ayı Nöbetçi Eczane Lis Nevşehir'e iskan edilen Bekdik Türkmenle Kasım Aktaş vefat etti Beşir Gümüş vefat etti Atatürk büstünün üstünü bezle örttüler Hüseyin Çamkıran vefat etti Yol medeniyettir İrfan Erbaş, Kurban Bayramı Mesajı Yayım İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz Şanlan; "Bu Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Sicil Ga Yüzme Havuzu Müdürlüğünden Duyuru Sinop Yalı Köyü’nde Uyuşturucu Ope Kurban Bayramı Tedbirleri İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Kurb Dahil Çetinel vefat etti Boyabat’ta Otoparktan Vatandaşa Be Tümü

TÜRK KİMDİR ?


Atatürk’ten Mektup Var


Gencim, neden enfekte olayım ki?


Adıyörem Çiğ Köfte


Atatürk’e lanet öyle mi?


24 Temmuz Basın Bayramı


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Modanız Batsın


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Agustos ayı ziyaretci sayısı:448240 DtGaNi

* ANASAYFA *