E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Kaymakamı Çetin, Koronavirüs Denetimlerinde Bulundu

İçişleri Bakanlığının 81 İl Valiliği’ne gönderdiği “COVİD-19 TEDBİRLERİ” Konulu Ek genelgesi doğrultusunda Boyabat'ta Koronavirüs denetimleri gerçekleştirildi.

Genelgede, Covid-19 salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun önerileri ve birçok tedbir kararı alınarak uygulamaya geçirildiği hatırlatıldı.

6 Ağustos 2020 Perşembe günü bu genelge doğrultusunda Boyabat'ta Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Uğur Bekir İnebeyli ve diğer ilgililerin katıldığı Koronavirüs‘e karşı tedbirlerin uygulanması konusunda iş yerlerinde, kamu kurumlarında denetim ve vatandaşlara bilgilendirilmeler yapıldı.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:06 08 2020 14:56(2265) Facebook'ta Paylaş

8. Yorum: darıözülü 08 08 2020 09:45
dostlar alışverişte görsün denetlemesi. ayrıca karantina altındaki köye girip insanlara sarılan belediye başkanının denetlemeye katılması çok gülünç oluyor.

7. Yorum: vatandaş 07 08 2020 09:53
halk sağlığı için tedbili kıyafet denetim yapılsinda görelim ... düne kadar kolunda maskeyle gezenler reklam amaçlı yine en öndeler ...

6. Yorum: dusunceli 06 08 2020 21:04
ah sayın kaymakamım birde tuğla fabrikalarını ziyaret etseniz keşke

5. Yorum: sakallı 06 08 2020 17:58
teaccüp!!! boyabat'ta herkez maske takıyormuuş.

4. Yorum: :) 06 08 2020 17:48
40 kişi kol kola geziyorlar 5 kişilik dükkana resim için 30 kişi giriyor lafta sosyal mesafe yersen maf ettiniz memleketi

3. Yorum: halk 06 08 2020 17:43
denetleme nedeniyle herkes maske takmış. daha düne kadar çoğu esnaf takmıyordu. sayın kaymakamım bu denetlemeleri gizlice yaparsa bakalım bu kadar maske takan var mı görür. zaten kurallara uyan işletme çok az. sosyal mesafe desen hak getire. insanlarımız biraz daha duyarlı olursa hepimiz kurtuluruz bu illetten.

2. Yorum: anlayana 06 08 2020 15:29
kendin hiçbir kurala uyma gel denetim yap,ohh ne güzel dünya..

1. Yorum: hastane calisani 06 08 2020 15:14
dune kadar maskesiz dolaşan başkan halkı uyarıyor!!!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Kara Projeyi Açıkladı; ''Beklediği Sensi Sinop Üniversitesi Lisansüstü Programlar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine 3 Uzman He Ahmet Ekiz vefat etti Hüseyin Cömert Sordu, Belediye Cevapladı Bazalt Kayalıklarında Aynı Çirkin Görünt Kablo Hırsızlarına Boyabat Jandarmasında Eski Başkanın Vurduğu Şahıs Öldü Sadık Erdem vefat etti Kazım Deniz vefat etti Şimdi Ne Olacak? Sinop’ta Orman Yangını Boyabat Saraydüzü Yolunda Virajı Alamaya Karamusalı Köyü Durhacılı Mahallesinde K Hüsnü Uysal vefat etti Boyabat Şoförler Odası İrfan Erbaş 19 Ey Kaymakam Mehmet Nuri Çetin'in 19 Eylül G Sinop Nükleer Santrali için ÇED raporu o Gönüllü Bağışçıların Organizasyon Süreci YEPAŞ’da İşlemleriniz HES Kodu Tar Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kim Oluyor Bektaş Köyü Mevkinde Trafik Kazası 3 Yar Çipli kimlik kartlarında yeni dönem başl Sinop'ta karantinaya uymayan 2 kişi yurd Boyabat Kaymakamlığından Kovit-19 Deneti Gerze Tatlıcak Köyünde Orman Yangını Vefat ve Teşekkür Boyabat’ta Covid-19 Gerçeği Polis Uyardı: Sosyal Mesafeyi Koruyun, M Sokak Ortasında Tekme Tokat Birbirlerin Sinop'un ilk kadın kaymakamı Saraydüzü-Durağan Kavşağında Kaza: 1 Yar Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Yaralı Kişisel Verilerin Korunması ve VERBİS Ka Ekrem Doğdu vefat etti Şaban Menteş vefat etti Kezban Can hanımefendi vefat etti Mehmet Ali Gökırmak vefat etti Eyüp Özcan vefat etti Sinop’ta Virajı Alamayan Sürücü Ka Fatma Cömert Taziye Mesajı Cömert Ailesi Taziye ve Teşekkür Mesajı Boyabat Sanayi Sitesi Çıkışında Kaza Ucu Ayten Başar hanımefendi vefat etti Önemli Duyuru! Fatma Cömert Toprağa verildi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Üzerinde Mad Sinop’ta Koronavirüs Takip ve Dest Sinop Üniversitesi pandemi kararını açık Tümü

Bende Tutmaz Diyorum


30 Ağustos Zaferi


On Bin Ekmek Faturası


Günel İnşaat, Halı ve Yer Döşemeleri'nden Duyuru


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


Kediler ve Kovid-19


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Eylül ayı ziyaretci sayısı:1054365 DtGaNi

* ANASAYFA *