E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Buraya Yapılacak Bariyerler Boyabat Belediyenin ve Asli Görevi Değil mi?

6 Eylül 2020 Boyabat Mezarlık önünden başlayan Yıldız Mahallesi ve Camikebir Mahallesi içinden geçerek Boyabat çayı ile birleşen derenin kenarlarında ve Bağlar mevkiinde özellikle çayın akış istikametinin sol tarafında araçların çift taraflı kullandığı yolda korkuluklar olmaması vatandaşların can ve mal güvenliğini tehlikeye atmıyor mu?

Edinilen bilgiye göre, son 1 yıl içinde dereye 4 aracın yuvarlandığı derenin özellikle Yıldız mahallesi ve hayvan pazarı önü tehlike saçtığı açıkça görülmektedir. Ve Boyabat çayı bahsi konu yerde belediyeye ait bir araç çaya düşmüş ölümlü trafik kazası meydana gelmişti.

Kamuoyu adına soruyoruz..

Boyabat belediyesinin asli görevlerinden bir tanesi olan ve yıllardır etrafında kaldırım dahi bulunmayan derenin etrafında yapılması gereken korkulukları yapmak, vatandaşların can ve mal güvenliği için tedbir almak, seyir kulesi yapmaktan, cam teras yapmaktan çok mu zor? 2023 vizyonuna kendini hazırlayan, marka şehre, güçlü başkana hiç bu kadar basit bir işi yapamamak hiç yakışıyor mu? Derenin ve Boyabat çayının bir bölümünde bulunan ve tehlike arz eden kısımlarda bariyerler yapılarak vatandaşların can ve mal güvenliği için önlem almamak çok mu zor geliyor? Veya bu asli görev hizmet olarak görülmüyor mu?

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

 
Tarih:07 09 2020 14:47(2369) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: sanayi elemanı 12 09 2020 13:41
belediye nerdeeeeeeeee belediye ? belediyece gerekli tedbirler alınmalıdır doğrusu dostlar.

4. Yorum: sefo6157 09 09 2020 03:24
arkadaşlar iyi güzel, dere kenarına bariyer yapılması gerekir. ancak dereye uçanlara da bir iki laf etmek gerekir.. kardeşim salak mısın sen dereye uçuyorsun.
bu arada seyir terası, seyir kulesi gibi saçma ve gereksiz projelere para harcanacağına bunlar yapılsa, pazartesi günleri oluşan trafik kargaşasına çözüm getirilse de belediyenin çalıştığını görsek. sözde yeni otopark açılacaktı. bayramda şov yapıldı da ne oldu. eski otogardaki binalar neden bitirilmiyor. ayrıca altındaki otopark zaten vatandaş tarafından kullanılamayacak. yüzeydeki kurumlarda çalışan kişiler için yapılan bu otoparktan vatandaş yine yararlanamayacak.
bir yandan düşünüyorum da, ilçede otopark sorunu çözülürse devlet baba da baya bir gelirden olacak.

3. Yorum: kızgın reis 08 09 2020 17:54
belediye evlerin etrafına tel örgü yapılmayınca cezai işlem uygularız die tehdit ediyor öncelikle kendi işlerini düzgün yapsınlar sonra mahalle arasındaki binaların etrafına tel örgüyü uygun görsünler çıkarcılık yapmak için tehditle iş yapıyorlar kim bilir hangi nalbur akrabası nasıl zengin ederiz die düşünüyorlar

2. Yorum: saffet 07 09 2020 19:46
akp ilce baskani olsun akp belediye baskani olsun belediye yetkilileri olsun hicbiri calismiyor sadece akrabalarini memur yapiyorlar cikarlari icin

1. Yorum: evet 07 09 2020 15:46
belediyenin başka işi yok bariyer yapacak gözü körmü kardeşim uçmasın dereye tepeye siz hizmet yapan insanları karalamayın onların tek derdi ağaç kesmek başka işe elleri değmiyor çöpler dağ olmuş çiçekler kurumuş bariyer yokmuş belediyeye ne herkes başının çaresine bakmayı öğrensin her işi onlardan beklemeyin...


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kim Oluyor Bektaş Köyü Mevkinde Trafik Kazası 3 Yar Çipli kimlik kartlarında yeni dönem başl Sinop'ta karantinaya uymayan 2 kişi yurd Boyabat Kaymakamlığından Kovit-19 Deneti Gerze Tatlıcak Köyünde Orman Yangını Vefat ve Teşekkür Boyabat’ta Covid-19 Gerçeği Polis Uyardı: Sosyal Mesafeyi Koruyun, M Sokak Ortasında Tekme Tokat Birbirlerin Sinop'un ilk kadın kaymakamı Saraydüzü-Durağan Kavşağında Kaza: 1 Yar Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Yaralı Kişisel Verilerin Korunması ve VERBİS Ka Ekrem Doğdu vefat etti Şaban Menteş vefat etti Kezban Can hanımefendi vefat etti Mehmet Ali Gökırmak vefat etti Eyüp Özcan vefat etti Sinop’ta Virajı Alamayan Sürücü Ka Fatma Cömert Taziye Mesajı Cömert Ailesi Taziye ve Teşekkür Mesajı Boyabat Sanayi Sitesi Çıkışında Kaza Ucu Ayten Başar hanımefendi vefat etti Önemli Duyuru! Fatma Cömert Toprağa verildi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Üzerinde Mad Sinop’ta Koronavirüs Takip ve Dest Sinop Üniversitesi pandemi kararını açık Sinop’ta 150 dönüm tarım arazisi y Fatma Cömert hanımefendi vefat etti Kısa Çalışma Ödeneği ve Nakit Ücret Dest Karatepe Bölgesindeki Orman Yangınında 3 Boyabat’ta Bir Kadına Bıçaklı Sald Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kuruluşunun Annesinin Katili Oldu Şefik Çakıcı'nın korona virüs testi pozi Barış Karadeniz Cumhuriyet Halk Partisi' Boyabat Kaymakamlığından Kovit-19 Deneti Kamu'da HES Kodu zorununluluğu başladı! İçişleri Bakanlığı'ndan yeni korona önle Samsun’da yaşayan Sinoplular kahva "Sinop Vali Yardımcısı Açığa Alındı!" Yapılacak Bariyerler Boyabat Belediyenin Hatice Karayel hanımefendi vefat etti Seriye Ural hanımefendi vefat etti MHP Mehmet Fevzi Erdoğan'la Yola Devam E Boyabat’ta Pazar Yokuşunda Trafik Kazası Kazara kendini vuran şahıs hayatını kayb Tümü

Bende Tutmaz Diyorum


30 Ağustos Zaferi


On Bin Ekmek Faturası


Günel İnşaat, Halı ve Yer Döşemeleri'nden Duyuru


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


Kediler ve Kovid-19


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE




Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz






Eylül ayı ziyaretci sayısı:831355 DtGaNi

* ANASAYFA *