E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kim Oluyor?

Boyabat Ak Parti ilçe başkanının kim olacağı bir türlü belirlenemedi, sonunda iş yılan hikayesine döndü. Uzun süredir kamuoyu gündemini meşgul eden Boyabat Ak Parti ilçe başkanlığı için, istenilen kriterlere uygun isim ortaya çıkmaması nedeniyle yapılması gereken ilçe kongresi, ileri bir tarihe yine ertelendi.

Ak Parti genel merkezinin ilçe başkanında olmasını istediği kriterlere göre; ilçe başkanı genç, en az 4 yıllık lisans mezunu, kültür seviyesi yüksek, fiziksel olarak toplumum gözünü doldurabilecek, her görüşe açık, parti içinde bölünmeleri önleyici ve  toparlayıcı bir isim olması gerekiyor.

Yıllarını siyasete vermiş tecrübeli bir siyasetçi olan Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’in bütün bu sorunları çözmeye çalıştığı ve Ak Parti ilçe teşkilatında yaşanan sorunların yanında çözümü de sağlayacak birinin genel merkeze bildirildiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Haber merkezimize ulaşan resmi olmayan bilgiler arasında, isminin Ak Parti ilçe başkanı olması için genel merkeze bildirildiği ileri sürülen kişinin bir hukukçu olduğu ve adı geçen kişinin Ak Parti İlçe başkanlığı için gerekli kriterleri sağladığı belirtildi. Ak Parti ilçe başkanılığı için adı geçen kişinin kamuoyunda olumlu karşılanacağı düşünülüyor. Bu gelişmelere karşın bazı Ak Partililer ise ilçe başkanını genel merkez tarafından atanacağı görüşünde.

Önümüzdeki günlerde Boyabat Ak Parti ilçe başkanının kim olduğunu hep birlikte göreceğiz.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:17 09 2020 14:33(3100) Facebook'ta Paylaş

10. Yorum: boyabatlı 19 09 2020 18:41
yorumumu niye yayınlamıyorsunuz. daha, asma katın kapatılması ve kaldırım üstune doğru çıkılması imara ve projeye uygunmu diye sormadım.

9. Yorum: halk sesi 19 09 2020 12:38
bu kriterlere uygun tek aday il genel meclisi üyesi aday adayı olan sarı saçlı mavi gözlü avukatim izdir inşallah partimiz ve halkimiz için hayırlara vesile olur inşallah ... liyakat ve adaletle davranacagindan şüphemiz yoktur ...

8. Yorum: hsn 18 09 2020 14:57
kim olursa olsun fakat göreve geldğindeki mal varlığı ile bıraktığı zamanki mal varlığı araştırılsın.

7. Yorum: şeyh şamil ( mümin ) 17 09 2020 21:54
orta çarşı girişinde riskli alan olarak gösterilen otel ve cevresi eylül ayında gerçekleşen imar planı değişikliği ile 4-5 kat imar varken park ve otopark olarak değiştirilmiş . ınanmayan belediyenin girişteki panoya bakar. son olarak ► şüphesiz ki yetimlerin mallarını zulümle yiyen kimseler, ancak karınlarına ateş dolduruyorlar. ve onlar alevleri dehşet saçan ateşe gireceklerdir. (4/nîsa 10) amin ... dükkan sahipleri tebligat gelmiştir inşallah son 22 gün itiraz icin .

6. Yorum: kumluklu niyazi 18 09 2020 12:28
hayırlara tebdil.

5. Yorum: boyabat34 17 09 2020 21:17
açık öğretimden 4 yıllık mezun olanlar da dahil mi ?

4. Yorum: saffet 17 09 2020 20:39
milletini seven, saygi gosteren, egitimli ama hosgorulu, iyi dinleyici ve boyabat'in kalkinmasi icin caba gosteren bir baskan gelsin.

3. Yorum: iyi bilen 17 09 2020 20:01
bence orhan çakır ve yaparmı yapar hemde en kıralını yapar

2. Yorum: meraklı köfteci 17 09 2020 19:35
duyumlarıma göre boyabatlı işadamı hukukçu bir avukat..
hayırlısı olsun bakalım..

1. Yorum: bilgili 17 09 2020 16:56
arkadaşlar bu kişi ya avukat hasan tosunoğlu yada avukat orhan çakır olabilir başka alternatif yoktur


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Grip Aşısı Gerçeği Teknik Destek Programına Proje Başvurusu Zincir Marketlerin Şube Açması Nüfus Kri Lütfü Türkkan, TBMM'de Sinop'un Sorunlar Otomobil şarampole yuvarlandı: 3 yaralı Batı Karadeniz Münazara Ligi Sinop'ta Dü 7 gün boyunca 7 ayrı konuda denetim gerç TR82 Bölgesi Dijital Proje Geliştirme Pr Sabıkalı Kavşakta Yine Kaza 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Taburcu Oldu Nezihe Kuru hanımefendi vefat etti Boyabat Halkını Bilerek mi Zehirliyorsun Sinop Akliman’da Trafik Kazası "Muhtarlarımız Halkın İçinde Halkın Seçt YEPAŞ ‘Sıfır Atık’ Belgesi A Karadeniz; Okullarda Mümkün Olan En Az T Mehmet Menteşoğlu vefat etti Duragan Vezirköprü Arasında Trafik Kazas Boyabat’ta Bıçaklı Kavgaya Karışan Yeter Kurt hanımefendi vefat etti Keziban Tunç hanımefendi vefat etti Yakup Kazar vefat etti Semine Karslıoğlu hanımefendi vefat etti Hanönü'de Trafik Kazası 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Yoğun Bakımd Görüntüler Sinop'tan geldi! S-400 füzele Boyabat’ta Kanlı Gece Bıçaklı Kavg Sadık Yalçın vefat etti Aşkın Ayrancıoğlu'ba Alanya'dan Ödül CHP’den Hizmete Teşekkür Ziyareti Genç Fikirlerin Yarıştığı Vocathlon Prog Sadiye Güneş hanımefendi vefat etti 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz’e Minibüs Ça İYİ Parti Sinop Heyetinden Ziyaret Bu uygulamadan herkes memnun Boyabat Halk Eğitim Merkezi Kurs Duyurus KUZKA’dan Personel Alımı Vatandaşın Can ve Mal Güvenliği Hiçe Mi Trafik Polisi Hasan Ayhan’ın Babas İl Özel İdaresi Araç Fİilosu Gücüne Güç CHP Milletvekili Karadeniz Çalmadık Kapı Köylere Hizmette Şimdi Sıra Temizlikte Fatma Ergün hanımefendi vefat etti Mehmet Türkeş vefat etti Adnan Menderes Bulvarında Araçlar 20 Dak Sinop’ta basına engel valiye taşın 4 Uzman Doktor Göreve Başladı Karadeniz'de NAVTEX Mesajı Yayınlandı Sinop Kabalı'da kaza, Sürücü hayatını ka Tümü

Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


İnadın ve İnancın Adı "ERNESTO CHE GUEVARA"


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


Bende Tutmaz Diyorum


On Bin Ekmek Faturası


Günel İnşaat, Halı ve Yer Döşemeleri'nden Duyuru


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Ekim ayı ziyaretci sayısı:1154575 DtGaNi

* ANASAYFA *