E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Hüseyin Cömert Sordu, Belediye Cevapladı

Hüseyin Cömert 5 Ağustos 2020 tarihinde Boyabat Belediyesine, Erenlik Parkının kirası ile ilgili bir dilekçe vererek, Erenlik Parkının kirasını sordu. Boyabat Belediyesi 9 Eylül 2020 tarihinde konu ile ilgili cevap verdi. Belediyenin cevabını sizinle paylaşıyoruz.

Tarih:21 09 2020 14:41(3177) Facebook'ta Paylaş

12. Yorum: okuyucu 29 09 2020 02:34
yazık gerçekten çok yazık haram zıkkım olsun haksız kazanç elde edene elektiriğinide belediye mi ödüyor yoksa

11. Yorum: sordum sordum sordum 28 09 2020 15:52
erenlik parkının haberini okurken aklıma geldi. teyyareci nuri bey parkı vardı ya hani şu binlerce lira harcanıp alınan uçağın oradaki park. oranın kirası ne kadar neye karşılık verildi. inceleme zamanı sahibi ve çalışanları masa altında hazır bulundurdukları belediye tişörtlerini giyiyorlardı orası ne alemde allahını seversen cömert bunu da soruver biz yerine. bu arada başgan akp li olunca köprüden geçiş bedava bedava değil soruya cevap verirsen geçersin.

10. Yorum: denge - 9. yorumcuya 25 09 2020 20:50
kış geliyor haklısın, bakacaz kimlerin yuvası olacak. pandemide ne kazandı, kahveler, cafeler, parklar kapalı iken orası açıktı kimlerin desteği ile açıktı acaba ne kazandı orası bilmem ama birilerinin desteği ile hak yendi

9. Yorum: emre 23 09 2020 16:40
o parka, kuleyi hiç katmadan yapsaydınız gene aferim alırdınız. aaaah neyse yapacak bişey yok. ama orayı işleten kişi oraya gayet iyi bakıyor, bekçiliğini yapıyor, zaten pandemiden kazandığı ne kadar. kış geliyor orası itin kopuğun yuvası olmasını mı isteyelim.

8. Yorum: :) 23 09 2020 15:09
birinin başkanlıkla alakası yok birinin esnaflikla ne bekliyorsunuz aşağıdakilerin hepsi yukariyi örnek alıyor hem yancı ve yandaşları iş alıyor

7. Yorum: murat boyvatlu 22 09 2020 21:33
şefik başkana sahip çıkın memleketine aşık hizmet etmeyi seven bir başkan, boyvadında dünü bugünü ortada

6. Yorum: denge 22 09 2020 15:44
aboooo

bo yazıya bakarsan eğer orada şu anda bulunan arkadaş belediyeden maaş bile alıyor olmalı. ne günlere kaldık ne olaylar duymaya başladık. vay boyabatın haline. yapmak güzel yapılana sahip çıkmak güzel ama birilerine peşkeş çekmek yazık.

5. Yorum: adamsın.. 22 09 2020 09:57
peşkeş çekildi yani.. oranın bitirilmesi kaç sene sürer acaba..

4. Yorum: jonturk 22 09 2020 09:09
boyabat ölçeğinde büyük bir skandal...belediyenin yapmakla yükümlü olduğu hizmetleri yapsın diye başka birine bir işletme bedelsiz veriliyor...kimbilir bilmediğimiz nelerin karşılığında, çok yazık.

3. Yorum: kandık ya 22 09 2020 08:44
hamhum şaralop

2. Yorum: boyabatlı kağzım 21 09 2020 20:25
sayın cömert gene boyabat halkının hakkını hukukunu arıyor.helal olsun.

1. Yorum: evet 21 09 2020 20:03
sayın cömert öncelikle biçok insanda olmayan memleket sevdası ve duyarlı davranışınız için teşekkür ederim sizin başvurularınıza cevap verildiği için birde belediyede kimin yetkisinde ağaç ve hayvan katliamı neden yapılıyor bu doğa düşmanlığı neden yol kenarları neden çöle çevrildi saksıda ağaç yetişirmi gibi sorularıda sorar ve cevap alalbilirseniz lütfen bizimlede paylaşın saygılar...


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Grip Aşısı Gerçeği Teknik Destek Programına Proje Başvurusu Zincir Marketlerin Şube Açması Nüfus Kri Lütfü Türkkan, TBMM'de Sinop'un Sorunlar Otomobil şarampole yuvarlandı: 3 yaralı Batı Karadeniz Münazara Ligi Sinop'ta Dü 7 gün boyunca 7 ayrı konuda denetim gerç TR82 Bölgesi Dijital Proje Geliştirme Pr Sabıkalı Kavşakta Yine Kaza 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Taburcu Oldu Nezihe Kuru hanımefendi vefat etti Boyabat Halkını Bilerek mi Zehirliyorsun Sinop Akliman’da Trafik Kazası "Muhtarlarımız Halkın İçinde Halkın Seçt YEPAŞ ‘Sıfır Atık’ Belgesi A Karadeniz; Okullarda Mümkün Olan En Az T Mehmet Menteşoğlu vefat etti Duragan Vezirköprü Arasında Trafik Kazas Boyabat’ta Bıçaklı Kavgaya Karışan Yeter Kurt hanımefendi vefat etti Keziban Tunç hanımefendi vefat etti Yakup Kazar vefat etti Semine Karslıoğlu hanımefendi vefat etti Hanönü'de Trafik Kazası 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Yoğun Bakımd Görüntüler Sinop'tan geldi! S-400 füzele Boyabat’ta Kanlı Gece Bıçaklı Kavg Sadık Yalçın vefat etti Aşkın Ayrancıoğlu'ba Alanya'dan Ödül CHP’den Hizmete Teşekkür Ziyareti Genç Fikirlerin Yarıştığı Vocathlon Prog Sadiye Güneş hanımefendi vefat etti 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz’e Minibüs Ça İYİ Parti Sinop Heyetinden Ziyaret Bu uygulamadan herkes memnun Boyabat Halk Eğitim Merkezi Kurs Duyurus KUZKA’dan Personel Alımı Vatandaşın Can ve Mal Güvenliği Hiçe Mi Trafik Polisi Hasan Ayhan’ın Babas İl Özel İdaresi Araç Fİilosu Gücüne Güç CHP Milletvekili Karadeniz Çalmadık Kapı Köylere Hizmette Şimdi Sıra Temizlikte Fatma Ergün hanımefendi vefat etti Mehmet Türkeş vefat etti Adnan Menderes Bulvarında Araçlar 20 Dak Sinop’ta basına engel valiye taşın 4 Uzman Doktor Göreve Başladı Karadeniz'de NAVTEX Mesajı Yayınlandı Sinop Kabalı'da kaza, Sürücü hayatını ka Tümü

Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


İnadın ve İnancın Adı "ERNESTO CHE GUEVARA"


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


Bende Tutmaz Diyorum


On Bin Ekmek Faturası


Günel İnşaat, Halı ve Yer Döşemeleri'nden Duyuru


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Ekim ayı ziyaretci sayısı:1155077 DtGaNi

* ANASAYFA *