E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Samsun Kastamonu Karayolu mu, Oto Galeri mi, Ticarethane mi?

5 Ekim 2020 - Çevre Yolunun yılan hikayesine döndüğü Boyabat’ta bazı oto alım satımı yapanlar ile aracını satmak isteyenlerin veya araçlarını reklam amaçlı yolda tutanlara neden göz yumuluyor?

Adnan Menderes Bulvarı'nda, Çevre Yolunun yapılmaması nedeniyle oluşan ve bitmeyen trafik çilesi, bir dakikasının bile hayat için önemli olduğu Ambulans sürücüleri ve İtfaiye araçlarına ciddi anlamda sıkıntılar yaratıyor.

Yetkililer kısa bir süre için bile olsa ikinci sıra araç park edenlere haklı olarak ceza yağdırırken, günlerce reklam veya ticari amaçla Adnan Menderes Bulvarında park halinde duran bu araçlara neden ses çıkarmıyor?

Aracını satmak isteyenler veya araçlarını reklam amaçlı yolda tutanlar, babaların malı gibi yolu işgal ederken, aracını ikinci sıraya park eden vatandaşlar mı günah keçisi oluyor?

T.C. Ziraat Bankası'nın yeni binasına taşınması ile boş kalan eski T.C. Ziraat Bankası binasının bahçesi, karşısında belediye oto parkı bulunduğu halde bazı uyanıklar tarafından otopark olarak veya ticari amaçlı olarak kullanılıyor. Kızılay ekibinin T.C. Ziraat Bankası binasının bahçesinde rahatça vatandaşlardan kan alabilme imkanı varken, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde yolu gereksiz yere neden işgal ettiriliyor?

Anayolu adeta ticarethaneye çevirenler yerine, çarşı içinde gariban çaycıyı uyarmak mı vazifeniz oldu?

Yapılacak seçimler öncesi galericiler sitesini dilinden düşürmeyen siyasiler, yapılması düşünülen galericiler sitesi ile rüyalarını mı süslüyorlar?

İlçenin en büyük sorunlarından birisi olan araç park sorununu yapımı devam eden kuleden mi, yoksa Cam terastan mı görecekler?

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:06 10 2020 16:51(3017) Facebook'ta Paylaş

13. Yorum: boyabatlı 08 10 2020 12:58
resimlerde görülen satılık yazılı arabaların hiç biri galeri aracı değil öncelikle yetki belgesi olmayanların araç satışı engellensin adamların dükkanı yok vergisi bağkuru kirası hiçbiri yok herkes olmuş galerici ama bizim millet direk vergiye bağlı olan galerici esnafını hedef alıyor

12. Yorum: saffet 07 10 2020 15:45
soze galericileri sehrin disina cikaracaklardi ve yine yalan konustuklari ortaya cikti. tarihi olmayan evlere tarihi ev diye damga vuranlar, koskoca tarihi saat kulesinin yikilmasina izin verdiler bir de ucube bir kule diktiler yerine. sozde tarihi eserleri koruyorlar her yerlerinde sahtekarlik uckagitcilik kokuyor, balik bastan kokarmis.

11. Yorum: ahmet 07 10 2020 12:08
neyse ki şefik başkan galericiler çarşısı yaptı da bizim caddeler rahat sorunsuz

10. Yorum: atsız 07 10 2020 11:39
böyle bir ibişlik ancak türkiye'de boyabat'ta olur,afrika'da yamyamlarda bile olmaz!!!bu ilçede aklı başında bir tek yönetici yok mudur?
kaymakam,ilçe emniyet müdürü,belediye ne işe yararlar?ne için vardırlar?
illa tek adamdan talimat mı gelecek?

9. Yorum: boyabatlı 07 10 2020 11:12
stadyum caddesi aynı böyle bir çözüm lütfen.

8. Yorum: desagerpena 07 10 2020 11:10
sadece cadde değil dörtyolun hemen altında er sokaktaki gelerileri de görmenizi bekliyoruz.

7. Yorum: osman 07 10 2020 10:13
gelen kaymakam da yatıyor gelen emniyet müdürü de yatıyor 4-5 sene durup plaket alıp gidiyorlar cezasız kanunsuz ülkelerde şu görüntüler normal

6. Yorum: yol 07 10 2020 05:46
çok güxel tespitler.bazı araçlar bir hafta bile yerinden kımıldamıyor. yarım saatten hesap edin kaç kişi işini görüp o park alanından faydalanacaktır? örneğinin .................. önündeki ......,haftalardır orada sabit, kimin bu arac uzun süre kullanılmayacakca başka yerde dursun. insanların işini görüp çıkması için fırsat yaratılmalı. , evet o caddede oturan insanlar var onlara 18.00-08.00 arası serbest olmalı ama gündüz kesinlikle 20 dk. kuralı uygulanmalı. ayrıca adliye arkası park alanı kesinlikle park alanı olarak kalmalı orası ,boyabatın park olarak en sorunlu orman sk, çorak cd, beytarla caddesinin ve çarşı içinin kurtarıcısı durumunda dır. oto galericiler otogardaki boş dükkanlara taşınmalı, ve yanındaki moloz dökülen alan düzeltilerek galericilere verilmeli.

5. Yorum: köylü 07 10 2020 03:09
vatandaşa ekmek almak için iki dakikalığına bile müsade edilmiyor,pois arkadaşlar işini iyi yapıyor.

4. Yorum: sürücü 07 10 2020 01:23
çok doğru bir haber tebrik ederim. kesinlikle cezai işlem uygulanması lazım ve ara sokaklarda olan galeriler ve felanda sıkıntı doğurabiliyor. ama belediyemiz galericilere bi yer göstermediği sürece onlarda haklı

3. Yorum: polat 06 10 2020 22:18
adam haklı beyler...dağılınn...

2. Yorum: hasan 06 10 2020 21:20
yerinde ve önem arzeden bir haber

1. Yorum: daylulu kerem 06 10 2020 19:02
trafik sorununa karşı yetkililerce gerekli tedbirler alınmalıdır.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Kaymakamlığından Araç Hız Kontro Sinop’ta Yayın Yapan 23 Yıllık Biz Boyabat Kurtlu Köyü Mevkinde Orman Yangı Gazeteci Osman Aksu Yangın Tüpü İle Yang SİAD Genel Başkanı Turgay Öztürk kaza ge İl Özel İdaresi 277 Kilometre ile KÖYDES 46 Hekim Hasta Kabulüne Başladı Boyabat Böyle mi Marka Şehir Olacak? Kendi İçlerindeki FETÖ'cüleri, Kendileri 110 yıl önce Sinop'ta yaşanan büyük salg Macarın Kuyusu Açıldı Kübra Kızılboğa hanımefendi vefat etti Boyabat Yeni Mahallede Trafik Kazası 2 Y BOYABAT TSO 2. Solunum Cihazını da Tesli Faruk Gökmen vefat etti Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 72 Say Keklikleri Daha Yavruları Büyümeden Vuru Aşkın Ayrancıoğlu Dünya Birincisi Hüseyin İnce vefat etti CHP Heyetinden KOBİ Ziyareti Esentepe Mahallesinde Çöp Rezaleti Organize Sanayi İşletmelerine Kovit-19 D Sinop'ta Silahla Vurulan Sokak Köpeğinin Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifinden So Muharrem Yaşar vefat etti Grip Aşısı Gerçeği Teknik Destek Programına Proje Başvurusu Zincir Marketlerin Şube Açması Nüfus Kri Lütfü Türkkan, TBMM'de Sinop'un Sorunlar Otomobil şarampole yuvarlandı: 3 yaralı Batı Karadeniz Münazara Ligi Sinop'ta Dü 7 gün boyunca 7 ayrı konuda denetim gerç TR82 Bölgesi Dijital Proje Geliştirme Pr Sabıkalı Kavşakta Yine Kaza 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Taburcu Oldu Nezihe Kuru hanımefendi vefat etti Boyabat Halkını Bilerek mi Zehirliyorsun Sinop Akliman’da Trafik Kazası "Muhtarlarımız Halkın İçinde Halkın Seçt YEPAŞ ‘Sıfır Atık’ Belgesi A Karadeniz; Okullarda Mümkün Olan En Az T Mehmet Menteşoğlu vefat etti Duragan Vezirköprü Arasında Trafik Kazas Boyabat’ta Bıçaklı Kavgaya Karışan Yeter Kurt hanımefendi vefat etti Keziban Tunç hanımefendi vefat etti Yakup Kazar vefat etti Semine Karslıoğlu hanımefendi vefat etti Hanönü'de Trafik Kazası Tümü

Günel Halı Eleman İlanı


Buğday da Askıda


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


İnadın ve İnancın Adı "ERNESTO CHE GUEVARA"


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Ekim ayı ziyaretci sayısı:1371373 DtGaNi

* ANASAYFA *