E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Bu uygulamadan herkes memnun

13 Ekim 2020 - Boyabat Kaymakamlığınca alınan karar gereği başlatılan saatli otopark uygulamasında ana cadde üzerinde uygulamaya konan 20 dakikalık park yasağında polisin kararlı tutumu meyvesini vermeye başladı.

Daha önce polis ekip arabası içerisinde anons sistemi ile uygulama başlatılmış fakat istenilen düzeyde trafikte bir rahatlama sağlanamadığı gibi esnaf ve misafirlerin şikâyetleri de bitmemiş ve uygulamaya ara verilmişti.

Yaklaşık birkaç gündür 20 dakikalık park yasağı uygulamasına tekrar başlanırken yürütülen uygulamadan ve gelinen noktadan herkes memnun gözüküyor.

Trafik ekipleri tarafından yürütülen park yasağından esnaf memnun, sürücüler memnun, vatandaş memnun. Uygulamanın yürütüldüğü Adnan Menderes bulvarında araç yoğunluğu azalırken uygulamayı ihlal edip ceza yiyen sürücüler dahi uygulamayı yürüten trafik polisinden memnun gözüküyor. Ambulanslar, uzun ve geniş araçlar trafik akışında sorun yaşamamaya başladılar.

Polisin kararlı, 20 dakikalık saatli otopark uygulamasından ve uygulamayı  yürüten polis memurlarının tutumlarından vatandaşta memnun. Bazı esnaf ve haber merkezimize emniyetimizin uygulaması yerinde fakat Boyabat belediyesinin otoparkı ana caddedeki sorunu çözmez araç park alanlarının ilçenin çeşitli noktalarında olması gerekir, bu sorun yıllar önce alınmalıydı meyvesini yeni toplardık görüşlerine yer verdiler.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:14 10 2020 12:49(2061) Facebook'ta Paylaş

11. Yorum: tüy bitti 19 10 2020 17:08
dilimizde tüy bitti ama şu galerici satılık araçları hala kalkmadı sokaklardan..hani galericiler sitesi..adam evinin önine park edemez halde

10. Yorum: yılmaz 18 10 2020 08:34
şimdilik sorun çözüldü gibi lakin daha kapsamlı bir çözüm bulunur ise herkes daha memlun olur. daha iyisi olana kadar bu çözüm yolu güzel teşekkürler. herkese çok selam.

9. Yorum: kumluklu niyazi 15 10 2020 12:25
her şeyin bir çaresi vardır dostlar. bakın ne kadar güzel bir çözüm olmuş. bravo doğrusu.

8. Yorum: halk 15 10 2020 02:33
ambulanların trafiğe takılmadan caddeden geçmesi her şeye değer,kararı alanlardan allah razı olsun.sakın taviz verilmesin polis görevini adil bir şekilde yapsın.

7. Yorum: evet 14 10 2020 22:06
önceki dönemlerde 20 dk uygulaması vardı neden uygulanmıyordu? bu sorunun cevabını yetkililer vermelidir. bir kaç ay sonra aynı karmaşanın devam etmeyeceğinin garantisini kim verecek. ayrıca adliye arkası kesinlikle park olarak kalmalı orman sokak, çorak caddesi, stadyum caddesi, beytarla caddesi sakinleri araçlarını oraya park ediyor ve sokaklar bu şekilde anca rahatlıyor. ayrıca adliyenin kaymakamlığın ve adnan menderes bulvarının otopark olarak kurtarıcısı durumundadır hatta oraya daha fazla araç park edecek şekilde taş bariyerler yapılmalı çünkü orada gelişi güzel yapılan parklar nedeniyle kapasitenin 3 te 1 atıl kalıyor.

6. Yorum: gerçek dost 14 10 2020 19:45
2.yorumcu esnafların işine gelmez o, indi hindi bindi para mal takası olmak zorunda

5. Yorum: ara sokaklı 14 10 2020 19:37
ara sokaklarda (dörtyolun sağı solu da dahil) heryer satılık araba dolu. bununla ilgili yönetmelik çıktı diye biliyoruz. bunun da uygullanması lazım...

4. Yorum: yenimahalle li 14 10 2020 18:47
köprünün yeni mahalle tarafı gelin bakın adamlar gelip dükkan önlerinde park yapıyorlar hesaplı market arabası sucuların arabası onlara birşey yok kaymakam bey birde yeni mahalle istikameti yola gel bak lütfen okul yolu burası öğrenciler gecemiyor

3. Yorum: komik 14 10 2020 16:33
hala dörtyol dan yukarısı araçlarla dolu onlara neden birşey demiyorlar? gidin bakın isterseniz caddelr hala aynı bence fark yok kimse kimseyi kandırmasın..

2. Yorum: atsız 14 10 2020 14:39
20 dk yı da ücretli yap,bak bakalım bir tek araç park yapar mı?

1. Yorum: huseyin 14 10 2020 14:33
taviz vermeyin kaymakam bey böyle davam teşekkür ederiz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Kaymakamlığından Araç Hız Kontro Sinop’ta Yayın Yapan 23 Yıllık Biz Boyabat Kurtlu Köyü Mevkinde Orman Yangı Gazeteci Osman Aksu Yangın Tüpü İle Yang SİAD Genel Başkanı Turgay Öztürk kaza ge İl Özel İdaresi 277 Kilometre ile KÖYDES 46 Hekim Hasta Kabulüne Başladı Boyabat Böyle mi Marka Şehir Olacak? Kendi İçlerindeki FETÖ'cüleri, Kendileri 110 yıl önce Sinop'ta yaşanan büyük salg Macarın Kuyusu Açıldı Kübra Kızılboğa hanımefendi vefat etti Boyabat Yeni Mahallede Trafik Kazası 2 Y BOYABAT TSO 2. Solunum Cihazını da Tesli Faruk Gökmen vefat etti Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 72 Say Keklikleri Daha Yavruları Büyümeden Vuru Aşkın Ayrancıoğlu Dünya Birincisi Hüseyin İnce vefat etti CHP Heyetinden KOBİ Ziyareti Esentepe Mahallesinde Çöp Rezaleti Organize Sanayi İşletmelerine Kovit-19 D Sinop'ta Silahla Vurulan Sokak Köpeğinin Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifinden So Muharrem Yaşar vefat etti Grip Aşısı Gerçeği Teknik Destek Programına Proje Başvurusu Zincir Marketlerin Şube Açması Nüfus Kri Lütfü Türkkan, TBMM'de Sinop'un Sorunlar Otomobil şarampole yuvarlandı: 3 yaralı Batı Karadeniz Münazara Ligi Sinop'ta Dü 7 gün boyunca 7 ayrı konuda denetim gerç TR82 Bölgesi Dijital Proje Geliştirme Pr Sabıkalı Kavşakta Yine Kaza 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Taburcu Oldu Nezihe Kuru hanımefendi vefat etti Boyabat Halkını Bilerek mi Zehirliyorsun Sinop Akliman’da Trafik Kazası "Muhtarlarımız Halkın İçinde Halkın Seçt YEPAŞ ‘Sıfır Atık’ Belgesi A Karadeniz; Okullarda Mümkün Olan En Az T Mehmet Menteşoğlu vefat etti Duragan Vezirköprü Arasında Trafik Kazas Boyabat’ta Bıçaklı Kavgaya Karışan Yeter Kurt hanımefendi vefat etti Keziban Tunç hanımefendi vefat etti Yakup Kazar vefat etti Semine Karslıoğlu hanımefendi vefat etti Hanönü'de Trafik Kazası Tümü

Günel Halı Eleman İlanı


Buğday da Askıda


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


İnadın ve İnancın Adı "ERNESTO CHE GUEVARA"


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Ekim ayı ziyaretci sayısı:1372401 DtGaNi

* ANASAYFA *