E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

CHP’den Hizmete Teşekkür Ziyareti

CHP Durağan ilçe başkanlığı Durağan’a plaka basımı hizmetinin getirilmesi hususunda gösterdikleri çalışmalardan dolayı Durağan Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ulaştırma Hizmetleri Odası başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulundu.

CHP Durağan ilçe başkanı Mustafa Eker ve Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Durağan Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ulaştırma Hizmetleri Odası başkanı Necati Topcu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

CHP Durağan ilçe başkanı Eker; hakların kazanılması ve de bir bölgede insanların sosyal gelişmişliğinin en önemli göstergelerinden birinin sivil toplum örgütünün çalışmaları olduğunu ifade ederek; “parti yönetimi olarak sivil toplum örgütlerinin görüş ve düşüncelerine büyük önem veriyoruz. Meslek gruplarının ya da belli bir amaç için bir araya gelen  dayanışma grupları, sivil toplum örgütleri demokratik kazanımların yaşaması gelişmesi için ne kadar önemli ise bir yörenin kalkınması sorunlarını dile getirmesi toplumsal birliktelik açısından oldukça önemli olduğuna inanıyoruz. Uzun yıllar sonra kendi haklarının korunması, ek gelirin yanı sıra ilçe ekonomisine katkı sunabilecek, prestijini arttıracak önemli bir kazanım olarak gördüğümüz plaka basımı hizmetinin Durağan’a alınması bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir” dedi.

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜNÜN GÜCÜDÜR!

Eker, “Boyabat’tan şoför esnafının Durağan’a alınması ve sonrasında trafik tescil hizmetleri Durağan’da verilmeye başlanmıştı. Ama en önemli eksikliği ise hizmetleri tamamlayacak olan dosya ve plaka basımı için komşu ilçeye gidiliyor olması bütün bu süreci baltalayan, hizmeti aksatan ekonomiyi bir başka yere kaydıran önemli bir sorundu. Bu sorun ilçedeki siyasetçilerin gündemine gelmiş, yazışmalar yapılmış, olumsuz cevaplar alınmış ama bir türlü çözüm bulunamamıştı. Bu süreçte oda başkanı olarak süreci yakından takip etmeniz ve yönetim olarak buna destek çıkarak pes etmeden yaptığınız mücadele ile Durağan’da plaka basım hizmetini almış olmanız dayanışmanın sivil toplum örgütü gücünün yansımasıdır” dedi.

Eker “İlçemizde trafik tescilinin gelmesinden sonra uzun süredir eksikliği hissedilen plaka basımı ile ilgili olarak; yürüttüğünüz başarılı çalışma ile ilçemize kazandırılan plaka basım hizmetinde göstermiş olduğunuz gayret ve başarıdan dolayı sizi ve yönetim kurulunuzu tebrik eder, başarılarınızın devamını dileriz” dedi.

Eker; çalışmalarından dolayı yönetim kuruluna teşekkür ederek; CHP Durağan ilçe başkanlığı olarak Oda başkanı Necati Topcu’ya plaket sundu.

DESTEĞİNİ UNUTMADIK, SÜREKLİ HATIRLIYORUZ!

Durağan Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ulaştırma Hizmetleri Odası başkanı Necati Topcu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Yönetim kuruluı adına göstermiş olduğunuz bu dayanışma ve nazik ziyaretinize çok teşekkür ediyoruz. Durağan için yapılacak her türlü çalışma da, hedefte sizlerin büyük desteğini gördük görmeye devam ediyoruz. Bu süreçte şoförlerin Durağan’a kazandırılmasında Mustafa Eker olarak yaptığınız mücadeleyi sürekli hatırlıyoruz, anıyoruz. Plaka basımı noktasında hakkımızın olduğu vazgeçilmemesi noktasındaki desteğinizi de unutmuyoruz” dedi.

Tarih:15 10 2020 12:56(1284) Facebook'ta Paylaş

1. Yorum: ismail taştekin 16 10 2020 20:16
durağan esnaf ve sanatkarlar odası başkanı sayın;necati topcu’yu ve yönetim kurulunu yapmış oldukları hizmetlerden dolayı tebrik ederim.


teknikerler federasyonu yönetim kurulu üyesi


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Kaymakamlığından Araç Hız Kontro Sinop’ta Yayın Yapan 23 Yıllık Biz Boyabat Kurtlu Köyü Mevkinde Orman Yangı Gazeteci Osman Aksu Yangın Tüpü İle Yang SİAD Genel Başkanı Turgay Öztürk kaza ge İl Özel İdaresi 277 Kilometre ile KÖYDES 46 Hekim Hasta Kabulüne Başladı Boyabat Böyle mi Marka Şehir Olacak? Kendi İçlerindeki FETÖ'cüleri, Kendileri 110 yıl önce Sinop'ta yaşanan büyük salg Macarın Kuyusu Açıldı Kübra Kızılboğa hanımefendi vefat etti Boyabat Yeni Mahallede Trafik Kazası 2 Y BOYABAT TSO 2. Solunum Cihazını da Tesli Faruk Gökmen vefat etti Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 72 Say Keklikleri Daha Yavruları Büyümeden Vuru Aşkın Ayrancıoğlu Dünya Birincisi Hüseyin İnce vefat etti CHP Heyetinden KOBİ Ziyareti Esentepe Mahallesinde Çöp Rezaleti Organize Sanayi İşletmelerine Kovit-19 D Sinop'ta Silahla Vurulan Sokak Köpeğinin Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifinden So Muharrem Yaşar vefat etti Grip Aşısı Gerçeği Teknik Destek Programına Proje Başvurusu Zincir Marketlerin Şube Açması Nüfus Kri Lütfü Türkkan, TBMM'de Sinop'un Sorunlar Otomobil şarampole yuvarlandı: 3 yaralı Batı Karadeniz Münazara Ligi Sinop'ta Dü 7 gün boyunca 7 ayrı konuda denetim gerç TR82 Bölgesi Dijital Proje Geliştirme Pr Sabıkalı Kavşakta Yine Kaza 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Taburcu Oldu Nezihe Kuru hanımefendi vefat etti Boyabat Halkını Bilerek mi Zehirliyorsun Sinop Akliman’da Trafik Kazası "Muhtarlarımız Halkın İçinde Halkın Seçt YEPAŞ ‘Sıfır Atık’ Belgesi A Karadeniz; Okullarda Mümkün Olan En Az T Mehmet Menteşoğlu vefat etti Duragan Vezirköprü Arasında Trafik Kazas Boyabat’ta Bıçaklı Kavgaya Karışan Yeter Kurt hanımefendi vefat etti Keziban Tunç hanımefendi vefat etti Yakup Kazar vefat etti Semine Karslıoğlu hanımefendi vefat etti Hanönü'de Trafik Kazası Tümü

Günel Halı Eleman İlanı


Buğday da Askıda


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


İnadın ve İnancın Adı "ERNESTO CHE GUEVARA"


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Ekim ayı ziyaretci sayısı:1373936 DtGaNi

* ANASAYFA *