E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Böyle mi Marka Şehir Olacak?

25 Ekim 2020 - Boyabat’ın günlük olarak en fazla ziyaret alan ve bir çok vatandaşın Kalebağı’na gitmek için kullandığı yol güzergahına vatandaşlar dinlenmek ve manzarayı seyretmek için bank istiyor.

Özellikle ileri yaştaki vatandaşlar belediyenin yol üzerinde dinlenmek ve manzarayı seyretmek amacı ile belirli noktalara bank konulmamasından, yorulduklarında dinlenebilecekleri yer olmadığından yakındı. Boyabat’ın günlük yerli ve yabancı en fazla ziyaret alan yerlerinden birisi olan Kalebağı gezi yolunda vatandaşların dinlenmesi için bugüne kadar hiç bir şey yapılmamasını vatandaşlarda şaşkınlıkla karşılıyor.

Kamuoyu adına soruyoruz…

Boyabat Belediye başkanı olarak 6 yılı aşkındır başkanlık yapıyorsunuz. Marka şehir olmaktan bahsediyorsunuz. Marka şehir olmak için ilçenin seyir kulesi, cam terası, şatafatlı belediye binası mı olması gerekir?

Yoksa çöp sorunu olmayan, temiz bir ilçe, sokakları ve havası temiz olan, otopark sorunu olmayan, hayvan barınağı olan, kanun ve kuralların uygulandığı v.b. sorunları olmayan bir ilçeyle mi MARKA ŞEHİR olunur?

Evde sıkılmış veya ilçeye misafir gelmiş, hava almak, spor yapmak, hatta adı ne olursa olsun Kalebağı gezi yoluna gelen vatandaşlarının yol güzergahına 4-5 tane maliyeti bile gülünç olan bank koyamayan bir belediyeciliğin Marka şehirden, güçlü başkandan bahsetmesi sizce ne kadar doğru?

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:26 10 2020 13:06(2922) Facebook'ta Paylaş

13. Yorum: hayrettin culümateş 31 10 2020 10:41
boyabat güzel ve yaşanacak sakin bir yer

12. Yorum: boyabatlıklar 30 10 2020 20:02
yetkililerce gerekli tedbirler alınmalıdır.

11. Yorum: boyabatlı 29 10 2020 08:58
kule yaptık kule.

10. Yorum: anonim 28 10 2020 11:52
yazım yanlışları yapmayı bıraksanız nasıl olur?
her haberde yazım yanlışı yapıyorsunuz.
tdk sözlüğü açıp bakabilirsiniz.

"bir çok" diye yazılmaz mesela.

9. Yorum: exelans 28 10 2020 08:46
hem doğalgaz gelsin-hem yepaş kabloları yer altına alsın-hem altyapımız sağlam olsun istiyoruz...ama kaldırımlar yada mahalle aralarındaki yollar bozulunca ortalık toz toprak olunca 'ee mahalle araları rezil gibi'...ne yazıkki o kaldırım o yol bozulmadan doğalgaz boruları yerin altına giremiyor...3 yıl kahrını çekecez ki temiz havası olan bir ilçeye kavuşalım...hem yolla bozulmasın hem doğalgaz gelsin...yok öyle bir dünya!!!

8. Yorum: hemserin 28 10 2020 00:49
mehmet ermiş zamanı böyle değildi,nerdeeenn nereyeee

7. Yorum: osman 27 10 2020 09:35
kalebağına kadar yorulmayın herhangi bir sokağa girin kaldırım üstü ve kenarlarına bakın pislikleri görürsünüz bir önceki akpli başkan gitti oh diyorduk ama o yine de her sokakta bir temizlik personoli görüyorduk şimdi onlar da yok

6. Yorum: bilir kişi 27 10 2020 06:38
şimdi bu konu başkanla alakalı değil kim yaparsa yapsın bazı hayvanlar gelip kırıyor oturaklar yapılsın en fazla 6 ay sağlam durabiliyor lambaları kırıyorlar her yere zarar vermeye hazır bir kitle var

5. Yorum: nokta 26 10 2020 19:14
o kadar art niyetlisiniz ki, teklifinizde samimiyetsizlik akıyor.

4. Yorum: exelans 26 10 2020 17:25
bildiğim kadarıyla şu anda ilçemize turist gelsin diye bir telaşımız yok,zaten pandemi dönemindeyiz..başkan ilçeye turist çekmek için projeler bitmeye yakın zamanda çaba içine girecektir...ayrıca şuda unutulmamalıdır ki evimize ihtiyaç olan şeyi aklımıza eatiğinde almıyoruz,herşeyin bir ekonomik karşılığı var..belediyede sonu olmayan bir bütçe var sanki de başkan bunların farkında değil,bir çok personeli covidli yada temaslı durumda,belediyede de işler hem ekonomik sebeplerden hemde pandemik durumlardan ötürü varsın ıturağımızda olmayversin bugünlerde...eleştirmek çok kolay (otur pc başına yaz babam yaz) kendinizde biraz değişime gidip olumlu eleştiriler yapabilseniz keşke...ama nerde sizde o bakış açısı!!! yazıkkk!!! madem memleketinin ihtiyaçlarını ve geleceğini düşünüyorsun,bir yabancının bu siteye girip bu haberi (haber bile denemez ama neyse) okuduğunda ilçemize karşı ön yargı oluşmasına sebep olmuyormu?

3. Yorum: boyabatlı biri 26 10 2020 15:04
haklısınız ama bazı hayvanlar onları sökmese insan gibi otursa hiç bir sorun olmayacak, insan biraz kendini bilmeli ona göre davranmalı, hastanenin oradaki spor parkını bile kırıp parçaladılar ayıptır ayıp.

2. Yorum: satılmış tüysüz 26 10 2020 14:49
helal olsun başkanım

1. Yorum: evet 26 10 2020 14:00
belediye sadece ağaç katliamı yapar gerisi umurunda değil hava kirliliğinin yoğun olduğu bir yerde ağaç kesilmez dikilir ama bunu doğayı hayvanı temizliği sevmeyen bir kafaya anlatamazsınız yazık şu şirin memleketimize kimler yönetiyor cenneti çöle çevirdiniz medeniyet beton değildir ...


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Erhan Usta: "Samsun'un 5 milletvekili va Babacan: Sinop'un sorunlarını çok iyi bi Sinop'ta kadın sürücüler konvoy düzenled Haksız da değil hani! Başkan Uğur Giresun güven tazeledi Sinop Üniversitesinden Eğitim- Öğretim i Meryem Coşkun hanımefendi vefat etti Cevdet Taş vefat etti Halil Bayram vefat etti İsmail Demirkol vefat etti Nöbetçi Akaryakıt İstasyonu ve Lastik Ta Sanayi Kavşağı Sinyalizasyon Sistemi Akt Riskli Bölgede Yürütmeyi Durdurma Kararı Sinop Valisi Başta Olmak Üzere Bakın Kim Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 81 Say Mürüvvet Çil hanımefendi vefat etti Reşat Şen vefat etti Muzaffer Şen vefat etti Orhan Baykan vefat etti Sinop’ta otomobil ineğe çarptı, polisler Hanife Aslan hanımefendi vefat etti Gülçiçek Çil hanımefendi vefat etti İçişleri Bakanlığı'ndan yeni korona önle Sinop'ta 361 bin 200 TL korona cezası Muharrem Hekimoğlu vefat etti Boyabat’ta Yangın Ev Kullanılamaz Vergi/Sosyal Güvenlik Prim Borcu olanlar Veli Bürümlü vefat etti Mehmet Ali Çelen vefat etti Tekneleri bozulunca yakayı ele verdiler Otomobil, 10 metreden aşağı uçtu Sinop'ta 2020 Yılında 30 Bin 926 Dekar T Macide Dilek hanımefendi vefat etti Musa Köstek vefat etti Turan Ekiz vefat etti Karadeniz, Sinop'ta ki Güncel Koronavirü Mehmet Ali Kılıç vefat etti Meliha Kozanoğlu hanımefendi vefat etti Şehri Körükoğlu hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Sigara İçme ve Sokağa Çıkma Y Hüseyin Cömert'in "Boy-abad Köyleri ve S Tahta balık kasaları 16 yıl önce hayatım Ayancık'taki teleferik sistemi tarih old Sündüs Çakır hanımefendi vefat etti Mustafa Tandoğan vefat etti Kız Kaçırma Olayı Kanlı Bitti: 1 Ölü Gülser Bıyıklı hanımefendi vefat etti Hüseyin Doğanoğlu vefat etti Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Ölü Tümü

Yağmur Tekstil İşçi


Acı Reçete


KKTC’nin 37. Kuruluş Yılı Kutlu olsun


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Kasım ayı ziyaretci sayısı:1305020 DtGaNi
* ANASAYFA *