E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Huzur Evi İnşaatından Hoş Olmayan Görüntüler…

3 Ocak 2020 - Boyabat’ta hayırseverlerin katkılarıyla yapılacak olan 90 yataklı Boyabat Huzurevi’nin temel atma töreni 2 Eylül 2016 yılında coşkulu bir şekilde atılmıştı.

Siyasetçilerin adeta şova çevirdikleri açılış ve aradan geçen yaklaşık 5 yıl içinde bir çivi dahi çakılmadığı gibi çürüyen demirler, çürüyen inşaat malzemeleri, harabeye dönmüş konteyner ve yapılması belenen huzur evi alanında bu görüntüler bulunuyor.

Yapılacak tesisin birkaç yıla kadar hizmet verir hale geleceğini anlatan dönemin Sinop Valisi Cirit, “Elliye yakın yaşlımıza ev sahipliği yapacak tesisin açılışını sizlerle birlikte yapacağız. Türk ekonomisine ve siyasetine katkı sunan Boyabat, bu yatırımın da altından kalkmasını başaracaktır. Bizlere de bir görev düşecek olursa her daim yanlarında olacağız.” ifadelerini kullanmıştı. Ve aradan çok Sinop Valileri geldi geçti.

Kamuoyu adına soruyoruz…

Açılış alanına gelerek sıcak güneşin altında açılışın bir an önce bitmesine bekleyen vatandaşlara ve gazetecilere saatlerce sıcak güneşin altında nutuk atanlar neredesiniz?

Kamuoyu sizden açıklama bekliyor. Nedir bu rezalet? Yılan hikayesine döndüğünü düşündüğümüz, 5 yıldır adeta çürümeye terk edilen bu yer için kimler elini vicdanına koyacak?

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:04 01 2021 14:30(2127) Facebook'ta Paylaş

10. Yorum: hemşehri 10 01 2021 22:48
hayırsever kişinin bir açıklama yapması olağan eleştiri ve yersiz cümleleri ortadan kaldırır.

9. Yorum: jonturk 06 01 2021 09:08
bana en çok o demirlerin hala çalınmamış olması ilginç geldi...

8. Yorum: yahya 05 01 2021 18:13
niyazi kardeşim o camiyi belediye yapmıyor hayırsever bir vatandaşımız olan ergün gürbüz ve oğlu yapıyor. belediye ile ilgisi yok

7. Yorum: afet 05 01 2021 16:34
sorumsuz ve ihmalkar yetkililer hesap vermeliler yuce turk mahkemesi onunde.

6. Yorum: berfin 05 01 2021 12:38
çooook yazık.

5. Yorum: sefo6157 05 01 2021 01:20
sn. belediye başkanı veya her kimin yetkisinde ise , boyabat' a ne kazandıracağını hala çözemediğim ucube bir kule yapmak ve inşaatına devam edilen seyir terasına boş yere para harcamak yerine huzur evi inşaatı bitirilse ne kaybederdiniz?
illaki bir bir rant yaratacaksınız.
gerçekten kuleyi hangi amaçla yaptınız allah aşkına açıklayın da öğrenelim. seyir terasının yapılış amacını sormuyorum çünkü orada işiniz baya uzun süredir devam ediyor ve bilerek tarihi bir dokuya da zarar vermeye devam ediyorsunuz ama umurunuzda değil ama vatandaşın umurunda olacak.
yılda bir kez 3-5 kişi paraşüt ile atlayacak ve turist geliyor şovu yapacaksınız diye devletin parasını dolayısıyla vatandaşın parasını böyle gereksiz projeler ile çarçur etmeye hakkınız yok.

4. Yorum: ramazan muslu 04 01 2021 21:08
eski hastane harabeye dönüyor orayı yapsaydınız hazır bina yazık olacak yapacağınız binalardan sağlam olurdu.

3. Yorum: hani 04 01 2021 19:25
nerde sevgili akpliler şak-şak cilar diyecek cok sey varda değmez ama

2. Yorum: bilir kişi 04 01 2021 18:45
millet burayı başka gözle bakıyor buraya yerleşen kişiyi çoluk cocuğu bakmadı buraya atılmış gibi görüyorlar aslında çok yanlış bir düşünce bu yüzden millet desteklemek istemiyor sebebide toplumun çoğunlukla cahil olması

1. Yorum: niyazi 04 01 2021 16:36
olsun sosyal medya başkanımız cami yapıyor. o yeter bize :)


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop'a Orman Bölge Müdürlüğü kuruluyor Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi ve Proje Celal Baltacı vefat etti Münevver Gezer hanımefendi vefat etti Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Hasta Taşmanlı Gölet'i kısmen dondu Deniz mayını imha edildi Cafer Acar vefat etti Kevser Kalpakçı hanımefendi vefat etti Haşim Pilavcı vefat etti Boyabat sanayisi çalışıyor, Boyabat geli AK Parti Sinop’ta Siyaset Akademis Boyabat’ta Sentetik Hapla Yakalana Boyabat Hal Yerinde Bıçaklı Kavga: 1 Yar Boyabat’ta Ekstazi Hapla 3 Kişi Ya Boyabat Karayolları Karla Mücadele Aralı Sinop Ayancık Yolunda Trafik Kazası Hakkı Göletli vefat etti Kamyonetle çarpışan motosikletin sürücüs Türkeli'de deniz mayını bulundu! 15 Ocak 2021 KESK Bordro Yakma Eylemi Ömer Güler vefat etti Orhan Gökoğlu vefat etti Şehri Çiçek hanımefendi vefat etti Leyla Sümer hanımefendi vefat etti Yağmurun Yaptığına Bakın! Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünden Duyuru Şanlan: Ortak akıl hakim olmalı Hasan Memiş vefat etti Boyabat’ta ilk koronavirüs aşısı u Boyabat’ta Çöpleri Kaldırmak Belediyeye Her ilçe yapmış, Durağan bakmış! Yahya Balcıoğlu vefat etti Sis Altında Boyabat Kalesi Kontrolden Çıkan Araç Uçağa Çarpmaktan S 4 Kattan Düşen Boyabatlı Kız Yaşam Mücad Sinop Özel İdare Kışa Hazır Seyredilecek Yerler Yaptın da, Sıra Seyr Yazık çok yazık, 20 Yıldır Durağan’ Mektubumu Cumhurbaşkanımıza Ver Sinop'a su sağlayan barajda tehlike çanl Mustafa Köseoğlu vefat etti Ülkemizdeki Kuşaklar ve Eğitime Etkisi Anlam Okulunda da İstiklal Marşımızın se Abdullah Genç, TOBB Ekonomik Raporu İnce Barış Karadeniz 10 Ocak Çalışan Gazeteci Muhammet Maşalı vefat etti Selahattin Şimşirgil vefat etti Recep Savaşkan vefat etti Tümü

Emek Tuğla Bay muhasebe elemanı alınacaktır


Bir Turizm Masalı


Boyabat'tan Kar Manzaraları 18 Ocak 2021


Çalmak


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Yeni Yılı Kullanma Talimatı


Sarıkamış Faciası


Bugün Kış Başlıyor


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:977858 DtGaNi
* ANASAYFA *