E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Diktatör Giderken, İktidarlar ise Biterken Zulmü Arttırır!

CHP Durağan ilçe başkanı Mustafa Eker yaptığı yazılı açıklamada iktidarın giderayak muhalif olan memur ve çalışanlar üzerinde baskılar oluşturmaya çalıştığını ifade ederek; “AKP iktidarı gidicidir. Tüm anketlerde yapılan kamuoyu araştırmalarında cum hur ittifakının tüm çabalarına rağmen istenilen başarıyı yakalayamadığı görülmektedir.

Sürekli inişte olan ve yapılacak ilk seçimde kaybedeceği belli olan AKP tehdit şantaj ve baskı ile kamuoyu oluşturmaya yandaşlarına ise umut aşılamaya çalışmaktadır. Özellikle kırsalda kraldan çok kralcı kesilen bürokrasinin iktidar temsilcilerinden talimat almaya başladığı, muhalif partilere üye olan ya da çalışanlar psikolojik baskılar oluşturmaya başlamış olmaları bunun ilk habercisidir. Çünkü diktatörler giderken, iktidarlar da biterken tüm imkanlarını seferber eder gücü baskıya dönüştürürler. Görünen o ki iktidar tüm gücü ile CHP’li belediyelere yüklenirken, temsilcileri de ekmeğinin peşinde olan emekçi muhaliflere karşı yıldırma sindirme ve baskı politikalarını arttırmaya başlamıştır.

İlçemizde de kendi ortakları olan MHP yanlısı isimlere bile tahammülü olmayan ordan oraya süren, yerini değiştiren yıldırma politikalarını arttıran, emekliliğe zorlayan, iktidar temsilcilerine tavsiyem; gidicisiniz, unutmayın ki her zulmün bir de yarını vardır. Sevdikleriniz için çocuklarınızın geleceği için insanları işinden aşından ekmeğinden ve yerinden etmeyin.

Yarın bir başka iktidar geldiğinde sizin de söyleyecek sözünüz olsun. Özellikle bu gün seçimle gelmiş iktidar temsilcilerine, atadıklarına sözüm; bu gün yaptıklarınız yarın sevdiklerinizle imtihan edilmenize başkalarının sizlerle uğraşmasına, ah almanıza sebep olmasın.

Demokrasi herkesi iktidar eder ama iktidar da tutmaz, zulmü ise hafızalara kazır. CHP kendi ile yüzleşmiş geçmişten ders çıkarmış bu gün tek adam olgusunun karşısında durabilen milyonların temsilcisi bir siyasi partidir. Yandaş kanallara özellikle çağrılan, konuşturulan bu gün CHP ile sadece üyelik ötesinde bir misyonu olmayan kişi ve kurumların yaptığı bireysel hatalar, sözler üzerinden Genel başkan nezdinde başlatılan yıpratma ve CHP’yi bölme girişimleri hedefine ulaşamayacaktır. Millet ittifakında ise devletine, bayrağına, milletine ve Atatürk’e sahip çıkan güçlendirilmiş parlamenter sisteme dönmek üzere yola çıkmış demokrasi ve hukuk sevdalılarını yıldıramayacak, yolundan çeviremeyecek AKP dönemi ilk seçimde bitecektir.” dedi.

Tarih:07 01 2021 14:01(1170) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: aslan 09 01 2021 00:31
ne oldu, alındın mı diktatör benzetmesinden boyabatlı?

1. Yorum: boyabatlı 08 01 2021 00:04
sanki kılıçdaroğlu diktatör değil. kaç seçim kaybetti hala koltuğunda. her dönem aynı laf ak parti gidici. size en güzel cevabı muharrem ince verdi yenmiş te yenmiş yenmiş te yenmiş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop'a Orman Bölge Müdürlüğü kuruluyor Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi ve Proje Celal Baltacı vefat etti Münevver Gezer hanımefendi vefat etti Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Hasta Taşmanlı Gölet'i kısmen dondu Deniz mayını imha edildi Cafer Acar vefat etti Kevser Kalpakçı hanımefendi vefat etti Haşim Pilavcı vefat etti Boyabat sanayisi çalışıyor, Boyabat geli AK Parti Sinop’ta Siyaset Akademis Boyabat’ta Sentetik Hapla Yakalana Boyabat Hal Yerinde Bıçaklı Kavga: 1 Yar Boyabat’ta Ekstazi Hapla 3 Kişi Ya Boyabat Karayolları Karla Mücadele Aralı Sinop Ayancık Yolunda Trafik Kazası Hakkı Göletli vefat etti Kamyonetle çarpışan motosikletin sürücüs Türkeli'de deniz mayını bulundu! 15 Ocak 2021 KESK Bordro Yakma Eylemi Ömer Güler vefat etti Orhan Gökoğlu vefat etti Şehri Çiçek hanımefendi vefat etti Leyla Sümer hanımefendi vefat etti Yağmurun Yaptığına Bakın! Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünden Duyuru Şanlan: Ortak akıl hakim olmalı Hasan Memiş vefat etti Boyabat’ta ilk koronavirüs aşısı u Boyabat’ta Çöpleri Kaldırmak Belediyeye Her ilçe yapmış, Durağan bakmış! Yahya Balcıoğlu vefat etti Sis Altında Boyabat Kalesi Kontrolden Çıkan Araç Uçağa Çarpmaktan S 4 Kattan Düşen Boyabatlı Kız Yaşam Mücad Sinop Özel İdare Kışa Hazır Seyredilecek Yerler Yaptın da, Sıra Seyr Yazık çok yazık, 20 Yıldır Durağan’ Mektubumu Cumhurbaşkanımıza Ver Sinop'a su sağlayan barajda tehlike çanl Mustafa Köseoğlu vefat etti Ülkemizdeki Kuşaklar ve Eğitime Etkisi Anlam Okulunda da İstiklal Marşımızın se Abdullah Genç, TOBB Ekonomik Raporu İnce Barış Karadeniz 10 Ocak Çalışan Gazeteci Muhammet Maşalı vefat etti Selahattin Şimşirgil vefat etti Recep Savaşkan vefat etti Tümü

Emek Tuğla Bay muhasebe elemanı alınacaktır


Bir Turizm Masalı


Boyabat'tan Kar Manzaraları 18 Ocak 2021


Çalmak


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Yeni Yılı Kullanma Talimatı


Sarıkamış Faciası


Bugün Kış Başlıyor


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:979240 DtGaNi
* ANASAYFA *