E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabatlı Esnaflar İçlerini İYİ Partililere Döktü

11 Şubat 2021 - İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzüle Yüksel başkanlığında, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Filiz Akyüz, Cengiz İşler, Kaan Eren ve partililer bugün bir çok esnaf ve sanakarı iş yerlerinde ziyaret etti.

İYİ Parti Genel başkan yardımcısı ve milletvekilleri Boyabat esnafının sorunlarını yerinde dinlemek için Boyabat Adnan Menderes bulvarında yaptıkları ziyaretlerinde esnaflar adeta patladı. Bir çok esnaf işlerin düşüklüğünden şikayetlerde bulunurken, bazı esnaflar; ”Ülkeyi yönetenlerin verecekleri yardımlardan geçtik metrolar çalışıyor, Kayak Merkezleri çalışıyor. Kongreler full artı full yapılıyor. 4 kişilik masaya 1 müşteri alamıyoruz, paket servisler kurtarmıyor. Rahat bırakmıyorlar ki çalışalım.” ifadelerine yer vererek serzenişte bulundular.

Pandemi aylarında hükümet tarafından yüzüstü bırakılan esnafın hayalleri bu değildi. Pandemi ve ekonomik kriz esnaf için kabus oldu. Pandemi sürecinde aylarca dükkanları kapatılan esnaf aylarca desteksiz bırakıldı. Boyabat tarihi orta çarşıya giren İYİ Partili heyet yine küçük esnafın ülkeyi yönetenlere olan tepkisi ile karşılaştılar. Çarşı esnafı İYİ Partili heyete ” Aylardı kapalıyız. Ne arayan ne soran var. Yardım için başvuruyoruz. Kriteriniz uymuyor diye ret ediyorlar. Esnafın faizlerinin silinmesini bekliyoruz. Sizler gibi bizi yönetenler neden gelmiyor. Onlarda sizler gibi vatandaşın sorunlarını dinleyemezler mi? ” diye yakındılar.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:12 02 2021 15:16(2498) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: boyabatlıklar 14 02 2021 18:08
esnafın durumu nanay dostlar.bakalım ilerki süreçlerde esnaf ayağa kalkabilecekmi?bekleyip göreceğiz doğrusu dostlar.

1. Yorum: atsız 12 02 2021 17:01
kardeşim bu ne saçmalık böyle?
akp il kongrelerindeki salonlardan ne farkı var?
bu siyasetçilerin yoktur bir birlerinden hiç bir farkları!!!
dert dinleyince sanki dertler esnaftan kalkıp,siyasetçiye konuyor!!!
bu dinlemelerin var mı esnafa bir faydası?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat’ta Motosiklet Kaza Yaptı 1 Boyabat’ta Otomobil Motosikleti Me Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Dene Baharda Boyabat Fotoğraf Yarışması "Tapulu arazimiz" deyip yolu kapattılar Hülya Bozkurt hanımefendi vefat etti Eğitim Önemli Bir Kamusal Hizmettir Boyabat’taki Evlerin Bu Haliyle mi Boyabat Kaymakamılığı Dinamik Denetim Sü Kartaloğlu Köyü, Covid-19 Nedeniyle Kara Karadeniz; "Düne göre tedbirlerimizi art Hasan Çakmak vefat etti Güler Akcan hanımefendi vefat etti Tek Hedef 3. Lig İçişleri Bakanlığı tarafından genelge ya Boyabat Polisi, Yaşlı Kadına Pes Dedirtt Boyabat Yeni Mahallede Yangın Boyabat OSB toplantısı yapıldı Gazi Polis İsa Aktürk, Ömer Köyü mezarlı Hüseyin Gümüş vefat etti Sinop çok yüksek riskli iller arasına gi Sinop'ta yüz yüze eğitimle ilgili son da Örgü bebek kursu Acil Servisteki Çukur Tamir Edilmiş Yine beton kazandı 2021 Yılı Mart Ayı Nöbetçi Eczane Listes Navigasyona inandı, Sinop Kalesi'ne takı Kamu Yararı mı, Kişilerin Yararı mı? YEPAŞ Borcundan Dolayı Kesme İşlemlerine Gıda Sektörünün Vazgeçilmezi Defne İçin Yılmaz Hekimoğlu vefat etti Emine Özcan hanımefendi vefat etti Fadime Çakal hanımefendi vefat etti İsmail Öztürk vefat etti Boyabat Sefa Mahallesine Hizmeti Çevre B Boyabat’ta Korkutan Patlama! Kıbrıs Gazisi Üzerine Ağaç Devrilmesi So Gülerser Kuyucu hanımefendi vefat etti Seher Düğmeci hanımefendi vefat etti Sigorta Prim Teşvik Süresi 31 Aralık 202 Boyabat Emniyeti Denetimlerini Sürdürüyo Boyabat Stadyum Caddesinde Trafik Kazası Sinop Üniversitesi Senatosundan Bahar Ya Boyabatlı Didar Aşkın ve Serkan'a Portek Tutuşan Baca Boyabat İtfaiyesini Alarma Gerze İdemli’de Şüpheli ölüm Raşit Öztürk vefat etti Faik Kullukcu vefat etti Oğlakçılar Köyü Okçu Mahallesi Karantina Tümü

Siz Aya Biz Yaya


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Manzaraları 16 Şubat 2021


Boyabat'ın 2020 yılı nüfusu belli oldu


Yalnızlık…


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


Emek Tuğla Bay muhasebe elemanı alınacaktır


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Sarıkamış Faciası


Bugün Kış Başlıyor


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Mart ayı ziyaretci sayısı:488972 DtGaNi
* ANASAYFA *