E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Sinop genelinde büyük elektrik kesintisi

Sinop ili genelinde yoğun kar yağışı ardından enerji nakil hatlarında meydana gelen hasarlar nedeniyle bir çok köye elektrik verilemiyor.

Sinop ve ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle bazı ilçe merkezleri dahil bir çok köye elektrik verilemiyor. Farklı bölgelerden gelen görüntüler durumun ciddi boyutlarda olduğunu gösteriyor. Yoğun kar yağışı nedeniyle enerji nakil hatlarındaki çok sayıda elektrik direğinin yıkıldığı belirtiliyor.

AÇIKLAMA GELDİ

Bu arada YEDAŞ'tan yapılan açıklamada çalışmaların yoğun şekilde devam ettiği belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Bölgemizde yaşanan hava muhalefeti sebebiyle şebekemizde elektrik kesintileri meydana gelmektedir. Tüm ekiplerimiz sahada gerekli müdahaleleri sağlamaktadır. Yoğun hava muhalefetinden kaynaklı elektrik kesintileri hakkında 0530 106 0 186 nolu whatsapp hattından bilgi edinebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz."

Kaynak: Vitrinhaber

Tarih:17 02 2021 13:43(1628) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: gökbörü 17 02 2021 16:14
vatandaş isimli yorumcu kardeş çok doğru aynen katılıyorum eksık eleman yurumeyen işler özel sektör bu suçlu kım :bunu bu hale sokan iktıdar herşeyı satan özelleştıren peşkeş çeken iktıdar !!!!!!!

2. Yorum: bir bilen 17 02 2021 14:16
maşallah bütün direkler kuleden boynunu bükmüş, bu ne demek dostlarım tamamen proje hatası ne olur yani 2 bölge değilde 3.buz yükü bölgesine göre proje yapsanınız. o zaman maliyet artıyor değil mi.kimse afetin arkasına sığınmasın. yedaş sınıfta kaldınnnnnnn.

1. Yorum: vatandaş 17 02 2021 14:11
tabii, burası sibirya o yüzden hayat felç oldu yedaş işletmelerin içini boşalttı güya masrafları düşürerek daha fazla kar yapmanın peşinde ,kalifye elemanların ücretleri yüksek diye çıkış verip yeni elemanlar ile işi yürütme derdinde. baylar ucuz etin yahnisi böyle olur. afiyet olsun.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat’ta Motosiklet Kaza Yaptı 1 Boyabat’ta Otomobil Motosikleti Me Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Dene Baharda Boyabat Fotoğraf Yarışması "Tapulu arazimiz" deyip yolu kapattılar Hülya Bozkurt hanımefendi vefat etti Eğitim Önemli Bir Kamusal Hizmettir Boyabat’taki Evlerin Bu Haliyle mi Boyabat Kaymakamılığı Dinamik Denetim Sü Kartaloğlu Köyü, Covid-19 Nedeniyle Kara Karadeniz; "Düne göre tedbirlerimizi art Hasan Çakmak vefat etti Güler Akcan hanımefendi vefat etti Tek Hedef 3. Lig İçişleri Bakanlığı tarafından genelge ya Boyabat Polisi, Yaşlı Kadına Pes Dedirtt Boyabat Yeni Mahallede Yangın Boyabat OSB toplantısı yapıldı Gazi Polis İsa Aktürk, Ömer Köyü mezarlı Hüseyin Gümüş vefat etti Sinop çok yüksek riskli iller arasına gi Sinop'ta yüz yüze eğitimle ilgili son da Örgü bebek kursu Acil Servisteki Çukur Tamir Edilmiş Yine beton kazandı 2021 Yılı Mart Ayı Nöbetçi Eczane Listes Navigasyona inandı, Sinop Kalesi'ne takı Kamu Yararı mı, Kişilerin Yararı mı? YEPAŞ Borcundan Dolayı Kesme İşlemlerine Gıda Sektörünün Vazgeçilmezi Defne İçin Yılmaz Hekimoğlu vefat etti Emine Özcan hanımefendi vefat etti Fadime Çakal hanımefendi vefat etti İsmail Öztürk vefat etti Boyabat Sefa Mahallesine Hizmeti Çevre B Boyabat’ta Korkutan Patlama! Kıbrıs Gazisi Üzerine Ağaç Devrilmesi So Gülerser Kuyucu hanımefendi vefat etti Seher Düğmeci hanımefendi vefat etti Sigorta Prim Teşvik Süresi 31 Aralık 202 Boyabat Emniyeti Denetimlerini Sürdürüyo Boyabat Stadyum Caddesinde Trafik Kazası Sinop Üniversitesi Senatosundan Bahar Ya Boyabatlı Didar Aşkın ve Serkan'a Portek Tutuşan Baca Boyabat İtfaiyesini Alarma Gerze İdemli’de Şüpheli ölüm Raşit Öztürk vefat etti Faik Kullukcu vefat etti Oğlakçılar Köyü Okçu Mahallesi Karantina Tümü

Siz Aya Biz Yaya


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Manzaraları 16 Şubat 2021


Boyabat'ın 2020 yılı nüfusu belli oldu


Yalnızlık…


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


Emek Tuğla Bay muhasebe elemanı alınacaktır


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Sarıkamış Faciası


Bugün Kış Başlıyor


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Mart ayı ziyaretci sayısı:491377 DtGaNi
* ANASAYFA *