E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Acil Servisteki Çukur Tamir Edilmiş

25 Ocak 2021 tarihinde "Acil Servisteki Çukur" isimli bir haber yapmıştık, bir ay sonra Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Acil Servisine yine yolumuz düştü ve haberimize konu olan çukurun tamir edilmiş olduğunu gördük.

Uyarımızı dikkate alarak, Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Acil Servisinin zemininin tam ortasında oluşan çukuru tamir edilmesini sağlayanlara Boyabat Gazetesi olarak çok teşekkür ederiz. Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Acil Servisinde canla, başla çalışanların her zaman daha iyi şartlarda hizmet vermesinin bizim için önemli olduğunun bilinmesini isteriz.

Önceki hali

Tarih:01 03 2021 15:10(1984) Facebook'ta Paylaş

9. Yorum: eda 08 03 2021 09:05
boyabat 75.yıl devlet hastanesi idaresi personel konusunda taraf seçtikleri sürece ,oradaki bazı tutulmayan taraf işlerini hiç bir zaman severek yapmayacaktır.orası adamına göre muamele eden bir hastane .

8. Yorum: hastane calisani 03 03 2021 20:24
döner sermaye adaletsizliginide ben dile getireyim.hemsire ve sağlık memuruysan eline hiçbirşey geçmiyor.ucret konusunda adalet denen şey kalmadı.

7. Yorum: köylü vatandaş 03 03 2021 08:45
aynen öyle hastanede ki bazı doktorlar maalesef randevusuz hasta kabul etmiyorlar yalnız bir tanıdık bulabilirseniz doktorla arası iyi olan heybetli hemen sıranda alınıyor randevusuz beklemeden muayenede oluyorsunuz hastaneye dolan tıklım tıklım vatandaşta muayene olamadan hastaneye girip çıktığı ile kalıyor 65 yaş üstüde dahil

6. Yorum: hasta 02 03 2021 20:50
hastaneden randevu alamiyoruzki,muayene olalım.182 ye ulaşmak imkansız,internetten mhrs sayfası açılmıyor.olsek umurlarında degil

5. Yorum: haydar 02 03 2021 17:33
boyle hastane mı olur abd istıfa

4. Yorum: boyabatlı57 02 03 2021 10:43
hastane yapılalı daha ne kadar olduki bu kadar onarıma ihtiyaç duyuldu yapan şirkete ihaleyi alan mütahitte aramak lazım hatayı.

3. Yorum: murat 02 03 2021 09:31
şimdi çukur diye başlık atmışsınız fakat çukur dediğiniz yerdeki kaplamanın soyulması haber bulamıyorsunuz sanırım haber yapmak için lütfen memleket kötülemeyin severek sizleri takip ediyoruz lüfen.

2. Yorum: boyabatlı 02 03 2021 07:01
tamir eden işi severek yaptığı belli. orjinaline çok benzemiş. çukurun nerede olduğu belli bile değil. rengini çok güzel tutturmuş.

1. Yorum: coşar 01 03 2021 15:16
çok teşekkürler boyabat gazetesi çok iyi oldu bu haber, hastane tamir etti bu çukuru bunu yazmışken hastaneye gelen gariban yaşlılar sıra alamıyor randevu alıp gelin deniliyor bunuda yazsanız


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Kafiye Yanılmaz Defnedildi Polis Teşkilatının 176. kuruluşu Boyabat Polis Haftası Kapsamında Boyabat İlçe Em Boyabat’ta Kayıp Vatandaşın Cansız Sinop'ta Kılıçdaroğlu'na muhtardan HDP s Kılıçdaroğlu'ndan Boyabatlı esnafa semav Kafiye Yanılmaz hanımefendi vefat etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Boy Sinop'ta Ramazan pidesinin fiyatı açıkla Yüz Yüze Eğitim Ertelensin, Aşı Yaygınla Şadi Akça vefat etti Dr. Süleyman Sabri Tazkır vefat etti Sağlıklarına kavuşan yaban hayvanları do Karadeniz Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun CHP Milletvekili Karadeniz Muhtarlar İçi Boyabat Darıözü Köyünde Yangın Karadeniz Habibe Teyze'yi Unutmadı Celal Başoğlu vefat etti PTT’den Esnaf ve Girişimcilerin İşini Bü İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy Uçurumda mahsur kalan köpeği AFAD kurtar Balıkçıların yanına uçurumdan karaca düş Boyabat1868 Transferlerini Açıklamaya De Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçasla İl Başkanı Giresun'dan Emekli Amirallere 1-7 Nisan Kanser Haftası Bilgi Notu Eğitime Destek Platformundan Emekli Amir Hacı Hüseyin Tatas vefat etti Hamdi Karaaslan vefat etti Dursun Ünlüoğlu vefat etti Remzi Yılmaz vefat etti Dilber Bükcüoğlu hanımefendi vefat etti Mehmet Ulu vefat etti Satu Bayram hanımefendi vefat etti Niyaze Gürs hanımefendi vefat etti İYİ Parti'den Farkındalık Günü Ziyareti Boyabatlı Aile Ankara'da Kaza Yaptı: 4 Ö Burhan Çevirici vefat etti 2021 Yılı Nisan Ayı Nöbetçi Eczane Liste Kurnaz tilkinin başına öyle bir şey geld Ayancık İkisu kavşağı yine can aldı! Boyabat Pazar yokuşunda Trafik Kazası 1 Sinop için vaka sayılarındaki son verile Boyabat'ta Gençler Doğaya Can Verdi Satılmış Demirtaş vefat etti Boyabat Halk Eğitimi Merkezi Giyim Kursu Yaya geçitlerinde “Kırmızı Çizgi&# Boyabat’ta Bariyerlere Giren Sürüc Boyabat’ta yaya geçitleri ve yol ç Tümü

Boyabat Belediyesi'ne yeni TEAM!!!


2021 - 1442 Ramazan İmsakiyesi


Emek Tuğla Bay muhasebe elemanı alınacaktır


Sevsen…


Komşuluk


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Manzaraları 16 Şubat 2021


Boyabat'ın 2020 yılı nüfusu belli oldu


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Sarıkamış Faciası


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Tatil anılarınız çöp olmasın


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Nisan ayı ziyaretci sayısı:450231 DtGaNi
* ANASAYFA *