E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat1868, 3. Lig Hedefiyle Başlattığı 2020-2021 Sezonunun Transferlerini Açıklamaya Devam Ediyor

Bu sezonda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Boyabat1868 Spor Kulübü hem kendi tarihinde ilk defa 3. Lig’e yükselmeyi hedefliyor hem de Sinop’un ve Boyabat’ın profesyonel lig hasretine son vermeyi amaçlıyor.

Sezon açılışını “3. Lig” parolasıyla başlatan ve oturmuş kadro yapısını yeni transferlerle güçlendiren Boyabat1868, kendi tesislerinde kamp çalışmalarına devam ederken bir taraftan da hazırlık maçları yapıyor.

Bölgesel Amatör Ligin iddialı takımlarından Boyabat1868 , Trabzonspor altyapısında yetişen 2. Lig, 3. Lig ve BAL ligi tecrübesine sahip Ufuk Sonayla anlaştığını açıkladı.

Türkiye Kupası 3 maç 2.Lig 15 maç 3. Lig 21 maç BAL Ligi 140 maçı olan Hasan Üstünkaya, Türkiye Kupası 1 maç 3.Lig 6 maç BAL Ligi 72 maç ile Burkay Ahmet Yazıcı ve BAL Ligin tecrübesi olan 34 maç yapan başarılı kaleci Emirhan Lüle ile yeni sezonda anlaşarak yeni transferlerin takıma güç katacağını dile getirdiler.

Boyabat1868 ayrıca ,BAL Ligi tecrübesine sahip deneyimli oyuncular Ahmet Balcancı, Yakup Başkurt ve Emral Gülmüş’le 3.Lig yolunda beraber olacaklarını belirttiler.

İç transfer de ise Boyabat1868 Spor’un BAL Ligine çıkmasın da büyük pay sahibi olan kaleci Servet Gaburga, geçen sezon istikrarlı bir görüntü çizen başarılı oyuncular Emre İleli ve Mustafa Şengün ile tekrar anlaşma sağladı.

Boyabat1868 Spor Kulübünün sosyal medya hesabından yaptığı son açıklamasın da "Bu şehir için 2018 yılında bir hayal kurduk; hayalimizi daha ilk yıl gerçekleştirdik. 10 yıl sonra şampiyonluk şehrimize geldi aynı yıl ikinci hayalimizi gerçekleştirdik ve takımımız BAL ligine yükseldi. Birlikte başardık, birlikte kutladık. Şimdi ise üçüncü hayalimiz için hazırız ve yine hep birlikte başaracağız, hep birlikte kutlayacağız." sözleriyle birlik beraberlik vurgusu yapıldı.

Kaynak: Boyabat Manşet

Tarih:05 04 2021 14:23(1048) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Didar Aşkın Ayrancıoğlu Karikatürde Türk Sinop’ta Nisan karı nedeniyle 8 kö YEDAŞ 'Ramazan' Ayına Hazır Yahya Altındağ vefat etti Fikriye Yaman hanımefendi vefat etti Hikmet Doğan hanımefendi vefat etti Hasibe Ercan hanımefendi vefat etti Cemile Erol hanımefendi vefat etti Satı Dağlı hanımefendi vefat etti Mevlüde Gülser hanımefendi vefat etti Kafiye Yanılmaz Defnedildi Polis Teşkilatının 176. kuruluşu Boyabat Polis Haftası Kapsamında Boyabat İlçe Em Boyabat’ta Kayıp Vatandaşın Cansız Sinop'ta Kılıçdaroğlu'na muhtardan HDP s Kılıçdaroğlu'ndan Boyabatlı esnafa semav Kafiye Yanılmaz hanımefendi vefat etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Boy Sinop'ta Ramazan pidesinin fiyatı açıkla Yüz Yüze Eğitim Ertelensin, Aşı Yaygınla Şadi Akça vefat etti Dr. Süleyman Sabri Tazkır vefat etti Sağlıklarına kavuşan yaban hayvanları do Karadeniz Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun CHP Milletvekili Karadeniz Muhtarlar İçi Boyabat Darıözü Köyünde Yangın Karadeniz Habibe Teyze'yi Unutmadı Celal Başoğlu vefat etti PTT’den Esnaf ve Girişimcilerin İşini Bü İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy Uçurumda mahsur kalan köpeği AFAD kurtar Balıkçıların yanına uçurumdan karaca düş Boyabat1868 Transferlerini Açıklamaya De Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçasla İl Başkanı Giresun'dan Emekli Amirallere 1-7 Nisan Kanser Haftası Bilgi Notu Eğitime Destek Platformundan Emekli Amir Hacı Hüseyin Tatas vefat etti Hamdi Karaaslan vefat etti Dursun Ünlüoğlu vefat etti Remzi Yılmaz vefat etti Dilber Bükcüoğlu hanımefendi vefat etti Mehmet Ulu vefat etti Satu Bayram hanımefendi vefat etti Niyaze Gürs hanımefendi vefat etti İYİ Parti'den Farkındalık Günü Ziyareti Boyabatlı Aile Ankara'da Kaza Yaptı: 4 Ö Burhan Çevirici vefat etti 2021 Yılı Nisan Ayı Nöbetçi Eczane Liste Tümü

Yüzyılın Siyaseti


Boyabat Belediyesi'ne yeni TEAM!!!


2021 - 1442 Ramazan İmsakiyesi


Emek Tuğla Bay muhasebe elemanı alınacaktır


Komşuluk


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Manzaraları 16 Şubat 2021


Boyabat'ın 2020 yılı nüfusu belli oldu


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Sarıkamış Faciası


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Tatil anılarınız çöp olmasın


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Nisan ayı ziyaretci sayısı:492223 DtGaNi
* ANASAYFA *