E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Nihayet Bre Başkan İşte Hizmet Bu

18 Mayıs 2020 - Boyabat Belediyesi uzun süredir bıraktığı kaldırım yapımını meydan projesi ile yeniden hayata geçirdi.

Baskı beton diye nitelendirilen, uzun ömürlü olan ve kaldırım için en ideal beton olarak görülen beton kaldırım çalışması devam ediyor. Boyabat Belediye başkanı 19 Mayıs 2020 tarihinde kaldırım ve bisiklet yolu çalışmalarını yerinde inceledi.

Kaldırım ve bisiklet yolu çalışmasını uzaktan izleyen meraklı vatandaşlar kaldırım çalışmasından hayli memnun görünüyorlar ki, görüntü aldığımızı fark edenlerden bazıları; “İlçemiz mahallelerinde olması gereken kaldırımlar yeterli değil, Boyabat Belediyesinin bu tür çalışmalara daha çok önem vermesi gerekiyor. Boyabat’ın asıl sorunları bunlardır. Yapılan hizmetlere kötü demiyoruz. Belediyecilik hizmet işidir. Belediye ticarethane değildir. Bakın buraya yapılan kaldırım harika oluyor. Belediye başkanımıza teşekkür ederiz. Neden tüm sokaklarımız da böyle güzel olmasın.” ifadelerine yer verdiler.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:19 05 2020 16:01(2668) Facebook'ta Paylaş

9. Yorum: osman kizilaslan 23 05 2020 22:48
bizden önceki nesil dualarında akibetimizi, sonumuzu hayr eyle diye dua ederlerdi.baskasina haksızlık yapan,kul hakkına riayet etmeyen,belli çıkar çevrelerine hizmet edenlerin ve başkasının hakkına,hukukuna riayet etmeyenlerin sonunu, akıbetini göreceğiz.mazlumun ahi,birilerini iflah ettirmez,çünkü mazlumla allah arasında perde yoktur.ibret almak isteyenler boyabat mezarlığını ziyaret etsinler.

8. Yorum: osman kizilaslan 23 05 2020 22:32
şehr-ul emin demek, şehrin en güvenilir insanı demektir.namusunu, malını, canını, tereddütsüz emanet edeceğin insan demektir.belediye başkanı her türlü söz ve hareketleriyle topluma örnek olan insan demektir.kimsesizlerin kimi,garip,kurabanin hamisi demektir.belediye birilerine rant ve çıkar sağlama yeri değildir.asl olan şehir kültürünün oluşturulması ve ihya edilmesidir.boyabatta şehir kültürünü yok ediliyor, birilerine çıkar sağlanıyor

7. Yorum: boyvatlu 21 05 2020 18:11
istanbullu çok bilmişler yine ahkam kesmeye başlamışlar.istanbulllllu
uuu davulun sesi uzaktan hoş gelir.sen burda ne çektiğimizi biliyon mu?yok.o zaman ahkam kesme.gel bir memleketimizi gez pislikten geçilmiyo sen nerelerde geziyon bilmem ki.tayyereci nuri bey parkının orada cocuk bezi 15 gün kaldi.ancak oradan konuşuyonuz.
.

6. Yorum: cevreci 21 05 2020 01:15
doğalgaz bu sene iptal olmuş diye birşey duydum,doğru mu?ben ne yapayım kaldirimi,pis havada bisiklete bineyimde hastamı olayım.

5. Yorum: istanbuldan boyabatlı 20 05 2020 19:20
yapılan hizmetler çok çok güzel takdire şayan çeşke doğal gaz borularıda döşenmiş olsaydıda tekrar kırılıp tamir işi olmasaydı hayırlısı allahtan.

4. Yorum: halil 20 05 2020 15:38
başarılı bir çalışma ama insanlar iki gün sonra izmarit ve tükürüğe ve çöpe teslim etmezler inşallah bu konuda zabıta ve görevliler gerekirse ceza kesmeli. boyabat'da insanlarda çöp atma izmarit atma hastalığı var yazın sinopta'da aynı temiz gittiğimiz plajı( soda şişesi cetos poşeti ve çocuk bezi ile) bu tarz insanlar gelerek iki saat içinde rezil ettiler biz uyarıncada siz bekçimiziniz dediler ama ceza ve caydırıcı uyarı bazen gerekli bu tür insanlara.camikebir mahallesi meydan projsiyle güzel oldu ama en çok yoğunuğun oluğu bu yerde maalesef tek çöpçü ile işgötürülmeye çalışıyor bunu da yetkililerin görmesi lazım.

3. Yorum: alperen_57 20 05 2020 06:53
sayın başkanımız şefik beyi gurbette yaşayan bir hemşerimiz olarak takip etmekte vede aynı zamanda takdir etmekteyim. ben deniz istanbul k.cekmecede ikamet ediyorum. inanır mısınız bilmem ancak emin olun ki boyabatta yapılan bu tarz çalışmaların 1/10 buralarda yok o yüzden her gidisimde memleketimizde ki yenilikleri görüyor ve bundan çok amma çok memnun oluyorum. sayın şefik beye çalışmalarını canı gönülden tebrik eder çalışmalarının devamını vede gerek merkez ilçemiz gerek diğer ilçelerimiz tarafından örnek alınmasını dilerim. malum yazın sinop merkeze girilmiyor para verilerek girilen plajlar yosun vede cam vb. pisliklerden berbat durumda.

2. Yorum: helal olsun 19 05 2020 22:07
çok güzel oluyor teşekkürler ekmegi geçenlere

1. Yorum: boyabatlı kağzım 19 05 2020 16:41
belediye çalışıyor gibim dostlar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Bir Pazartesi Günü Boyabat Dörtyol'dan G Dörtyol'da ki Bilboard Ne Zaman Tamir Ed Güvenlik Güçlerine Bayram Ziyaretleri Alime Karagülle hanımefendi vefat etti Hüseyin Bozdemir vefat etti Dörtyol'da Yola Sığmadılar İrfan Erbaş Ramazan Bayramı Mesajı Yayım Sinop’ta trafik kazası 1 ölü Sinop'ta ineğe çarpan otomobil alev topu Recep Doğan vefat etti Aziz Meşe vefat etti Mehmet Celep vefat etti Eleştiriye Açığız Ama Hakarete Verecek C Sinop Valiliğinden Boyabat ve Durağan iç Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Boyabat Umu Boyabat Ticaret ve Sanayi Odasından Çok Boyabat’ta Refüje Çarpan Otomobil Ters D Boyabat, sağlıkta B sınıfına yükseldi Şerife Muslu hanımefendi vefat etti Erbaş Şekerleme, online sipariş internet Helal Olsun Sana Arife Aktaş hanımefendi vefat etti Özel İdarede Şantiyeler Çalışıyor Nihayet Bre Başkan İşte Hizmet Bu Ali Cengiz Balı vefat etti Minik Kediye Büyük İyilik TBB Basına ve Kamuoyuna Barış Karadeniz Atatürk'ü Anma Gençlik v Erbaş Şekerleme, Yeni Yüzüyle Hizmete De Abdullah Kılıçaslan vefat etti 81 İl Valiliğine Yaz Mevsimi Trafik Tedb “BiTıklaAvrupa” eğitim progr 686 yıl öncesinin Sinop'unu merak ettini Durağan’da 13 Yaşındaki Kızını 2 Yıl Ara Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, 266 ade Boyabat Sarıağaççayı Köyü Karantinaya Al Boyabat Dörtyol’da Otomobil Aniden Erfelek-Ayancık Arası Trafik Kazası, Ara Boyabat’ta duyarsızlığın ve saygıs Boyabat Gençlik Merkezinden Ramazan Harç Sultan Külcü hanımefendi vefat etti Zilif Yalçın hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Yerli Ürünler Tezgahlar Tek Yürek Seferberliği Çığ Gibi Büyüyor Boyabat Belediyesinden Pes Dedirten Uygu Boyabat’ta Bunu da Gördük, Hizmet Şehri Avcı hanımefendi vefat etti Şemsettin Ermiş vefat etti Sinop'ta lisans alan ilk firma Boyabat't Tümü

Doğuca Yaylasına Kar Yağdı


2020 - 1441 Ramazan İmsakiyesi


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


Engelliler Haftası sessiz geçti


BP Ersa Akaryakıt İstasyonundan Kampanya


Lider ve Dava Üzerinde Düşünceler…


Temiz bir dünyaya ihtiyaç var


Maske Düştü


Boyabat Gazetesi, Bütün Annelerin Gününü Kutlar


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


17 Şubat Dünya Kediler Günü


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Mayıs ayı ziyaretci sayısı:1481860 DtGaNi

* ANASAYFA *