E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Nihayet Bre Başkan İşte Hizmet Bu

18 Mayıs 2020 - Boyabat Belediyesi uzun süredir bıraktığı kaldırım yapımını meydan projesi ile yeniden hayata geçirdi.

Baskı beton diye nitelendirilen, uzun ömürlü olan ve kaldırım için en ideal beton olarak görülen beton kaldırım çalışması devam ediyor. Boyabat Belediye başkanı 19 Mayıs 2020 tarihinde kaldırım ve bisiklet yolu çalışmalarını yerinde inceledi.

Kaldırım ve bisiklet yolu çalışmasını uzaktan izleyen meraklı vatandaşlar kaldırım çalışmasından hayli memnun görünüyorlar ki, görüntü aldığımızı fark edenlerden bazıları; “İlçemiz mahallelerinde olması gereken kaldırımlar yeterli değil, Boyabat Belediyesinin bu tür çalışmalara daha çok önem vermesi gerekiyor. Boyabat’ın asıl sorunları bunlardır. Yapılan hizmetlere kötü demiyoruz. Belediyecilik hizmet işidir. Belediye ticarethane değildir. Bakın buraya yapılan kaldırım harika oluyor. Belediye başkanımıza teşekkür ederiz. Neden tüm sokaklarımız da böyle güzel olmasın.” ifadelerine yer verdiler.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:19 05 2020 16:01(3285) Facebook'ta Paylaş

10. Yorum: marvin 11 06 2020 11:26
kesinlikle iğrenç bir yapı olmuş belediye. ufacık camları, eski görünümü berbat. her gördüğümde belediye mi halk için çalışacak, halk mı belediye için çalışacak diye sorguluyorum. vergilerimizle kendilerine saltanat kurdular resmen.

9. Yorum: osman kizilaslan 23 05 2020 22:48
bizden önceki nesil dualarında akibetimizi, sonumuzu hayr eyle diye dua ederlerdi.baskasina haksızlık yapan,kul hakkına riayet etmeyen,belli çıkar çevrelerine hizmet edenlerin ve başkasının hakkına,hukukuna riayet etmeyenlerin sonunu, akıbetini göreceğiz.mazlumun ahi,birilerini iflah ettirmez,çünkü mazlumla allah arasında perde yoktur.ibret almak isteyenler boyabat mezarlığını ziyaret etsinler.

8. Yorum: osman kizilaslan 23 05 2020 22:32
şehr-ul emin demek, şehrin en güvenilir insanı demektir.namusunu, malını, canını, tereddütsüz emanet edeceğin insan demektir.belediye başkanı her türlü söz ve hareketleriyle topluma örnek olan insan demektir.kimsesizlerin kimi,garip,kurabanin hamisi demektir.belediye birilerine rant ve çıkar sağlama yeri değildir.asl olan şehir kültürünün oluşturulması ve ihya edilmesidir.boyabatta şehir kültürünü yok ediliyor, birilerine çıkar sağlanıyor

7. Yorum: boyvatlu 21 05 2020 18:11
istanbullu çok bilmişler yine ahkam kesmeye başlamışlar.istanbulllllu
uuu davulun sesi uzaktan hoş gelir.sen burda ne çektiğimizi biliyon mu?yok.o zaman ahkam kesme.gel bir memleketimizi gez pislikten geçilmiyo sen nerelerde geziyon bilmem ki.tayyereci nuri bey parkının orada cocuk bezi 15 gün kaldi.ancak oradan konuşuyonuz.
.

6. Yorum: cevreci 21 05 2020 01:15
doğalgaz bu sene iptal olmuş diye birşey duydum,doğru mu?ben ne yapayım kaldirimi,pis havada bisiklete bineyimde hastamı olayım.

5. Yorum: istanbuldan boyabatlı 20 05 2020 19:20
yapılan hizmetler çok çok güzel takdire şayan çeşke doğal gaz borularıda döşenmiş olsaydıda tekrar kırılıp tamir işi olmasaydı hayırlısı allahtan.

4. Yorum: halil 20 05 2020 15:38
başarılı bir çalışma ama insanlar iki gün sonra izmarit ve tükürüğe ve çöpe teslim etmezler inşallah bu konuda zabıta ve görevliler gerekirse ceza kesmeli. boyabat'da insanlarda çöp atma izmarit atma hastalığı var yazın sinopta'da aynı temiz gittiğimiz plajı( soda şişesi cetos poşeti ve çocuk bezi ile) bu tarz insanlar gelerek iki saat içinde rezil ettiler biz uyarıncada siz bekçimiziniz dediler ama ceza ve caydırıcı uyarı bazen gerekli bu tür insanlara.camikebir mahallesi meydan projsiyle güzel oldu ama en çok yoğunuğun oluğu bu yerde maalesef tek çöpçü ile işgötürülmeye çalışıyor bunu da yetkililerin görmesi lazım.

3. Yorum: alperen_57 20 05 2020 06:53
sayın başkanımız şefik beyi gurbette yaşayan bir hemşerimiz olarak takip etmekte vede aynı zamanda takdir etmekteyim. ben deniz istanbul k.cekmecede ikamet ediyorum. inanır mısınız bilmem ancak emin olun ki boyabatta yapılan bu tarz çalışmaların 1/10 buralarda yok o yüzden her gidisimde memleketimizde ki yenilikleri görüyor ve bundan çok amma çok memnun oluyorum. sayın şefik beye çalışmalarını canı gönülden tebrik eder çalışmalarının devamını vede gerek merkez ilçemiz gerek diğer ilçelerimiz tarafından örnek alınmasını dilerim. malum yazın sinop merkeze girilmiyor para verilerek girilen plajlar yosun vede cam vb. pisliklerden berbat durumda.

2. Yorum: helal olsun 19 05 2020 22:07
çok güzel oluyor teşekkürler ekmegi geçenlere

1. Yorum: boyabatlı kağzım 19 05 2020 16:41
belediye çalışıyor gibim dostlar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Kara Projeyi Açıkladı; ''Beklediği Sensi Sinop Üniversitesi Lisansüstü Programlar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine 3 Uzman He Ahmet Ekiz vefat etti Hüseyin Cömert Sordu, Belediye Cevapladı Bazalt Kayalıklarında Aynı Çirkin Görünt Kablo Hırsızlarına Boyabat Jandarmasında Eski Başkanın Vurduğu Şahıs Öldü Sadık Erdem vefat etti Kazım Deniz vefat etti Şimdi Ne Olacak? Sinop’ta Orman Yangını Boyabat Saraydüzü Yolunda Virajı Alamaya Karamusalı Köyü Durhacılı Mahallesinde K Hüsnü Uysal vefat etti Boyabat Şoförler Odası İrfan Erbaş 19 Ey Kaymakam Mehmet Nuri Çetin'in 19 Eylül G Sinop Nükleer Santrali için ÇED raporu o Gönüllü Bağışçıların Organizasyon Süreci YEPAŞ’da İşlemleriniz HES Kodu Tar Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kim Oluyor Bektaş Köyü Mevkinde Trafik Kazası 3 Yar Çipli kimlik kartlarında yeni dönem başl Sinop'ta karantinaya uymayan 2 kişi yurd Boyabat Kaymakamlığından Kovit-19 Deneti Gerze Tatlıcak Köyünde Orman Yangını Vefat ve Teşekkür Boyabat’ta Covid-19 Gerçeği Polis Uyardı: Sosyal Mesafeyi Koruyun, M Sokak Ortasında Tekme Tokat Birbirlerin Sinop'un ilk kadın kaymakamı Saraydüzü-Durağan Kavşağında Kaza: 1 Yar Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Yaralı Kişisel Verilerin Korunması ve VERBİS Ka Ekrem Doğdu vefat etti Şaban Menteş vefat etti Kezban Can hanımefendi vefat etti Mehmet Ali Gökırmak vefat etti Eyüp Özcan vefat etti Sinop’ta Virajı Alamayan Sürücü Ka Fatma Cömert Taziye Mesajı Cömert Ailesi Taziye ve Teşekkür Mesajı Boyabat Sanayi Sitesi Çıkışında Kaza Ucu Ayten Başar hanımefendi vefat etti Önemli Duyuru! Fatma Cömert Toprağa verildi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Üzerinde Mad Sinop’ta Koronavirüs Takip ve Dest Sinop Üniversitesi pandemi kararını açık Tümü

Bende Tutmaz Diyorum


30 Ağustos Zaferi


On Bin Ekmek Faturası


Günel İnşaat, Halı ve Yer Döşemeleri'nden Duyuru


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


Kediler ve Kovid-19


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Eylül ayı ziyaretci sayısı:1040255 DtGaNi

* ANASAYFA *