E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Dörtyol'da Maddi Hasarlı Kaza

24 Temmuz 2020 Cuma günü saat 11.00 sıralarında Dörtyol'da iki otomobil kaza yaptı.

Kaza sonrası her iki araçta ufak çaplı maddi hasar oluştu. Kaza sonrası yoğun trafik nedeniyle ulaşımda tıkanmalar meydana geldi.

Kurban Bayramı öncesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde artan tarfik nedeniyle özellikle ikinci sıra park etme ve Dörtyoldan dönüş yapma isteği sonucu sık sık tıkanmalar meydana geliyor. Özellikle Dörtyol'da kazaların önlenmesi ve trafik akışının sağlanması için önceki yıllarda olduğu gibi Dörtyol'dan dönüşler bariyerle önlenmelidir.

Tarih:24 07 2020 13:27(3498) Facebook'ta Paylaş

9. Yorum: daylulu kerem 26 07 2020 16:52
geçmiş ola.

8. Yorum: enver güner.ümraniye/ist 26 07 2020 15:14
3. yorumcu arkadaş konu sadece 34 plakayla ne alakası var kazaların. tüm sürücü arkadaşların 4 yoldaki kavşağında olduğu gibi. kontrolsüz kavşaklarda hangi aracın geçiş üstünlüğünün bilmeyen. sürücülerin yüzünden yaşanıyor.ana yolu kullanan araç sürücüleri yol benim mantığı ile boyabattaki 4 yol kavşağında olduğu gibi....... anlayan anladı eğitim eğitim diyorum gurbetten saygılarımla.

7. Yorum: osman 26 07 2020 14:45
emniyet müdürü ne yapıyor bu memlekette anlamıyorum yoğunluğun en fazla olduğu saatlerde bari polis dikin şu memlekete yahu herkes layloylom araba çekiyor

6. Yorum: murat57 26 07 2020 13:06
evet rumuzlu arkadaş 34 plakalı araçlar japonyadan gelmiyo boyabatın evlatları memleketine geliyo ve milyonlaca insanın içinde bulunduğu trafiğin içinde geliyolar. kazazedelere geçmiş olsun beterinden saklasın.saygılar

5. Yorum: istanbullu 26 07 2020 01:44
kaza yapan araclar 34 plaka degil... 3 nolu yorumcuya duyurulur

4. Yorum: gurbetci 26 07 2020 00:56
3 numaralı yorumcu arkadaşım 34 plaka ne alaka anlamadım. trafik kurallarına uyulmazsa sinyal vermeden, yol hakkı gözetilmeksizin pat diye yola çıkılırsa istersen futbol sahasında da olsa yine kaza olur. saygılar..

3. Yorum: evet 24 07 2020 18:26
kanun kural bilmeyen saygıdan yoksun 34 plakalı araçlara sıkı denetim uygulayın yoksa şirin ilçemiz cehenneme dönüyor

2. Yorum: boyabatlı 24 07 2020 16:14
jonturk'e katılmamak elde değil bu kadar yeteneksiz şoför caddelerde eşeğe biner gibi araç kullanırsa daha çok kaza görürüz. yolda yürümesini bilmeyen adamlar araç kullanıyor ne yazık ki..

1. Yorum: jonturk 24 07 2020 15:01
geçenlerde yazdığım bir yorumu tekrar yazıyorum:boyabatın şoförleri o kadar yeteneksiz ve kural tanımaz ki zaten 2 tane kaza olması muhtemel lokasyon var, ikisinde de durmaksızın kaza yapıyorlar.(sanayi kavşağı-dörtyol)


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Mualla Sütçüoğlu Trafik Kazasında Hayatı Emine Ay hanımefendi vefat etti Bu Nasıl Namaz Kılmak? Meliha Akgün hanımefendi vefat etti Boyabat Yıldız Mahallesinde otomobil kan Çetin Aktaş vefat etti Ümit Demir Toprağa Verildi Ahmet Erkan vefat etti Boyabat Kolaz Çayı'nın Son Hali (6 Ağust İbrahim Aydın vefat etti Ümit Demir vefat etti Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 54 Say Boyabat Kaymakamı Çetin, Koronavirüs Den Kezban Şanlan hanımefendi vefat etti Düğün Yemeği Vermek Yasaklandı İstanbul Sözleşmesi nedir? Boyabat İYİ Parti'den Kaymakam Mehmet Nu Lüks otomobil eczaneye daldı Sinop İl Müftüsü değişti! Süleyman Cicigil vefat etti İlçemizdeki Şehit Yakınları ve Gaziler Z Durağan’da Orman Yangınına Havadan Zeliha Çek hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Orman Yangını Sanayi Kavşağını Dönemeyen Otomobil Bari Alevler Arasında Kalan Ahşap Ev Kül Oldu Toplu Balık Ölümleri İçin Ne Yapılacak? Barış Karadeniz kamu kurum ve kuruluş ça Sinop Boyabat Arası 3 Araç Birbirine Gir Bayramda Vatandaş Ekmek Kuyruğu Oluşturd Türkeli - Ayancık yolunda kaza: 6 yaralı Göve Köyünde Çıkan Yangına 3 İlçe İtfaiy Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım 2020 Yılı Ağustos Ayı Nöbetçi Eczane Lis Nevşehir'e iskan edilen Bekdik Türkmenle Kasım Aktaş vefat etti Beşir Gümüş vefat etti Atatürk büstünün üstünü bezle örttüler Hüseyin Çamkıran vefat etti Yol medeniyettir İrfan Erbaş, Kurban Bayramı Mesajı Yayım İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz Şanlan; "Bu Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Sicil Ga Yüzme Havuzu Müdürlüğünden Duyuru Sinop Yalı Köyü’nde Uyuşturucu Ope Kurban Bayramı Tedbirleri İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Kurb Dahil Çetinel vefat etti Boyabat’ta Otoparktan Vatandaşa Be Tümü

TÜRK KİMDİR ?


Atatürk’ten Mektup Var


Gencim, neden enfekte olayım ki?


Adıyörem Çiğ Köfte


Atatürk’e lanet öyle mi?


24 Temmuz Basın Bayramı


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Modanız Batsın


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Agustos ayı ziyaretci sayısı:445963 DtGaNi

* ANASAYFA *