E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

İYİ Parti Sinop Heyetinden Ziyaret

İYİ Parti Sinop heyeti, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Aksener ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret etti.

İYİ Parti Sinop heyetinde Yılmaz Şanlan, Mithat Mor, Hakan Ateş ve Zekeriya Kurt bulunuyor.

Tarih:14 10 2020 13:10(1857) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: gökbörü 15 10 2020 17:39
bıtcoıne neden girdim işte bu bitcoın ne zaman üretıldıyse virus operasyonu da o zaman planlanmıştır.

3. Yorum: gökbörü 15 10 2020 17:33
2014 de bıten ıktıdar 6 yıldır devlet bahçeli sayesınde devam edıyor -partı ıkıye bölündü -akp -mhp sayesınde yola devam edıyor -rte doğu perıncek -devlet bahçelı arasında şu an ıktıdara devam ediyor -önümüzdekı sureçte her an herşey olabılır -kısa analızde devlet bahçelı devlet için beka meselesınden ve 15 temmuzdan sonra bu denklemın balans ayarı olarak devam etmekte halbukı partı bölunmese mhp 22/23 bandıyla iktıdarın en buyuk adayı olacaktı -şimdi 7 mhp-12 iyi partı bölunmuşluk var -iyi partı eve dönermı ?zor ?dönmelımı ordan hdp den kopmalımı evet -ama akp ne olacak ?gibi gibi ?ha bu arada bıtcoın alın pandemı sonrası dünya 5/10 yıl içinde bu paraya dönecek -2009 da 1 bitcoın alan şuan trılyoner oldu , derın syg.

2. Yorum: gökbörü 15 10 2020 15:30
mithat kardeşim en kısa surede beledıye reısı ya da milletvekılı olacak inşallah , chp-iyi partı ıktıdarına herkes hazır olsun , ya herro ya merro bundan sonrası , derın syg.türkıye bıran önce akp den kurtulmalı -mhp nın durumuna sonra analız yapacağız devlet bey neden takıldı bunlara kımse anlamış değil , syg.

1. Yorum: sağı solu yok bunların 15 10 2020 08:41
maşallah


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Kaymakamlığından Araç Hız Kontro Sinop’ta Yayın Yapan 23 Yıllık Biz Boyabat Kurtlu Köyü Mevkinde Orman Yangı Gazeteci Osman Aksu Yangın Tüpü İle Yang SİAD Genel Başkanı Turgay Öztürk kaza ge İl Özel İdaresi 277 Kilometre ile KÖYDES 46 Hekim Hasta Kabulüne Başladı Boyabat Böyle mi Marka Şehir Olacak? Kendi İçlerindeki FETÖ'cüleri, Kendileri 110 yıl önce Sinop'ta yaşanan büyük salg Macarın Kuyusu Açıldı Kübra Kızılboğa hanımefendi vefat etti Boyabat Yeni Mahallede Trafik Kazası 2 Y BOYABAT TSO 2. Solunum Cihazını da Tesli Faruk Gökmen vefat etti Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 72 Say Keklikleri Daha Yavruları Büyümeden Vuru Aşkın Ayrancıoğlu Dünya Birincisi Hüseyin İnce vefat etti CHP Heyetinden KOBİ Ziyareti Esentepe Mahallesinde Çöp Rezaleti Organize Sanayi İşletmelerine Kovit-19 D Sinop'ta Silahla Vurulan Sokak Köpeğinin Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifinden So Muharrem Yaşar vefat etti Grip Aşısı Gerçeği Teknik Destek Programına Proje Başvurusu Zincir Marketlerin Şube Açması Nüfus Kri Lütfü Türkkan, TBMM'de Sinop'un Sorunlar Otomobil şarampole yuvarlandı: 3 yaralı Batı Karadeniz Münazara Ligi Sinop'ta Dü 7 gün boyunca 7 ayrı konuda denetim gerç TR82 Bölgesi Dijital Proje Geliştirme Pr Sabıkalı Kavşakta Yine Kaza 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Taburcu Oldu Nezihe Kuru hanımefendi vefat etti Boyabat Halkını Bilerek mi Zehirliyorsun Sinop Akliman’da Trafik Kazası "Muhtarlarımız Halkın İçinde Halkın Seçt YEPAŞ ‘Sıfır Atık’ Belgesi A Karadeniz; Okullarda Mümkün Olan En Az T Mehmet Menteşoğlu vefat etti Duragan Vezirköprü Arasında Trafik Kazas Boyabat’ta Bıçaklı Kavgaya Karışan Yeter Kurt hanımefendi vefat etti Keziban Tunç hanımefendi vefat etti Yakup Kazar vefat etti Semine Karslıoğlu hanımefendi vefat etti Hanönü'de Trafik Kazası Tümü

Günel Halı Eleman İlanı


Buğday da Askıda


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


İnadın ve İnancın Adı "ERNESTO CHE GUEVARA"


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Ekim ayı ziyaretci sayısı:1372387 DtGaNi

* ANASAYFA *