E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

CHP Heyetinden KOBİ Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezince başlatılan kobi ziyaretleri Sinop'ta Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı'nın katılımıyla gerçekleşti. CHP Sinop İl ve İlçe örgütü pandemi sürecinden olumsuz etkilenen esnaf ve işletmeleri ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde başlatılan ve içinde bulunduğumuz pandemi sürecinden olumsuz etkilenen esnaflara dokunmayı hedefleyen Kobi Ziyaretleri Sinop'ta gerçekleştirildi. Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ülke genelinde başlatılan çalışmanın esnafların sorunlarına yarabandı olacağını belirttiği açıklamasında; '' Genel Merkezimizce başlatılan ve tüm Türkiye'de esnaflarımıza temas edeceğine inandığımız Kobi ziyaretlerimizi Parti Meclisi Üyemiz Kastamonu Milletvekilimiz Hasan Baltacı'nın katılımıyla gerçekleştirdik. Başta organize sanayi bölgeleri olmak üzere küçük esnaflarımızı da ziyaret ederek pandemi sürecinde yaşadıkları olumsuzlukları, esnafın talep ve şikayetlerini dinledik. Pandeminin esnaflarımızda açtığı yaraları onlarla sohbet ederek, çözüme dair fikir alışverişlerinde bulunarak notlarımızı aldık. Sinop esnafının sorunlarını talep ve şikayetlerini hazırlayacağımız raporla Genel Merkezimize ileteceğiz. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi'nin birer mensubu olarak bu sıkıntılı süreci hep birlikte en az kayıpla atlatmak adına var gücümüzle çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Kobi ziyaretlerimizi gerçekleştirdiğimiz Parti Meclisi Üyemiz Kastamonu Milletvekilimiz Hasan Baltacı'ya, İl Başkanımız Av. İnan Savaş Yüksel'e, İl Kadın Kolları Başkanımız Necla Topal'a, Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Tolga Kara'ya, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanımız Serpil Bayraktar'a, Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Enis Çelik'e ve bizlerle olan tüm Yönetim Kurulu Üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bu süreci hep birlikte atlatacağız'' ifadelerine yer verdi.

Tarih:24 10 2020 13:56(1214) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Erhan Usta: "Samsun'un 5 milletvekili va Babacan: Sinop'un sorunlarını çok iyi bi Sinop'ta kadın sürücüler konvoy düzenled Haksız da değil hani! Başkan Uğur Giresun güven tazeledi Sinop Üniversitesinden Eğitim- Öğretim i Meryem Coşkun hanımefendi vefat etti Cevdet Taş vefat etti Halil Bayram vefat etti İsmail Demirkol vefat etti Nöbetçi Akaryakıt İstasyonu ve Lastik Ta Sanayi Kavşağı Sinyalizasyon Sistemi Akt Riskli Bölgede Yürütmeyi Durdurma Kararı Sinop Valisi Başta Olmak Üzere Bakın Kim Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 81 Say Mürüvvet Çil hanımefendi vefat etti Reşat Şen vefat etti Muzaffer Şen vefat etti Orhan Baykan vefat etti Sinop’ta otomobil ineğe çarptı, polisler Hanife Aslan hanımefendi vefat etti Gülçiçek Çil hanımefendi vefat etti İçişleri Bakanlığı'ndan yeni korona önle Sinop'ta 361 bin 200 TL korona cezası Muharrem Hekimoğlu vefat etti Boyabat’ta Yangın Ev Kullanılamaz Vergi/Sosyal Güvenlik Prim Borcu olanlar Veli Bürümlü vefat etti Mehmet Ali Çelen vefat etti Tekneleri bozulunca yakayı ele verdiler Otomobil, 10 metreden aşağı uçtu Sinop'ta 2020 Yılında 30 Bin 926 Dekar T Macide Dilek hanımefendi vefat etti Musa Köstek vefat etti Turan Ekiz vefat etti Karadeniz, Sinop'ta ki Güncel Koronavirü Mehmet Ali Kılıç vefat etti Meliha Kozanoğlu hanımefendi vefat etti Şehri Körükoğlu hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Sigara İçme ve Sokağa Çıkma Y Hüseyin Cömert'in "Boy-abad Köyleri ve S Tahta balık kasaları 16 yıl önce hayatım Ayancık'taki teleferik sistemi tarih old Sündüs Çakır hanımefendi vefat etti Mustafa Tandoğan vefat etti Kız Kaçırma Olayı Kanlı Bitti: 1 Ölü Gülser Bıyıklı hanımefendi vefat etti Hüseyin Doğanoğlu vefat etti Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Ölü Tümü

Yağmur Tekstil İşçi


Acı Reçete


KKTC’nin 37. Kuruluş Yılı Kutlu olsun


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Kasım ayı ziyaretci sayısı:1308540 DtGaNi
* ANASAYFA *