E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Kaymakamlığından Araç Hız Kontrol Duyurusu

Boyabat İlçe merkez sınırlarımız içerisinde bu zamana kadar meydana gelen Maddi hasarlı / Yaralamalı Trafik kazalarının önüne geçebilmek için son yıllarda yapılan titiz çalışmalar neticesi trafik kazaların da düşüş yaşanmış lakin yaşanan kazların hem can hemde malvarlığı daki değer kaybını minimize etmek amacıyla ilçe merkezimizin ana giriş güzergahları özellikle sanayi kavşağın da İlçe Trafik komisyonunca belirlenen hız limitlerine uyulup uyulmadığı konusunda İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce Elektronik hız tespit uygulamasına geçilmiştir.

Bu bahisle Saraydüzü, Durağan ve Karacaören mevkilerinden ilçe merkezimize giriş ve çıkışlar da uyarı Radar levhaları konularak Radar uygulaması haftanın farklı günlerinde ve saatlerinde yoğun olarak yapılacaktır.

Uygulama sonucunda Ilce Trafik Komisyonununca belirlenmiş olan hız sınırlarının üzerinde seyreden ve tespit edilen araç ve sürücülerine 2918 sayılı Karayollari Trafik Kanunu ve K.T. Yönetmeliği çerçevesinde İdari para cezası uygulanacaktır.

Kamuoyunun bilgisine arz olunur.

Boyabat Kaymakamlığı

Tarih:27 10 2020 15:40(2202) Facebook'ta Paylaş

8. Yorum: boyabatli 29 10 2020 15:31
hız sınırı mesela,
akepeli lere de uygulanacakmı?
hani hergün gördüğümüz akepeli toprak sanayi sahiplerinin toprak kamyonlarinin çadır siz asfaltta tozu dumana katarak geçtikleri denetleme istasyon görevlileri bunları durdurabilecekmi ?

7. Yorum: vatandaş 29 10 2020 03:34
zengine farklı fakire farklı,yerliye farklı yabancıya farklı muamele olacaksa hiç olmasın daha iyi,ama adaletli bir uygulama olacaksa sonuna kadar destekliyorum.denetim her zaman güzel sonuçlar verir.

6. Yorum: boyabatli 28 10 2020 23:08
amac hızsiniri bahane amac bol bol crza kesip vatandaai soymanin peşinde

5. Yorum: saffet 28 10 2020 13:32
daha akillica bir cozum bulamadiniz mi

4. Yorum: boyabatli 28 10 2020 09:45
yıldız daki kümes istilasına da son verin.
çöpler yollarda tavuklar konteynerlerin içinde
çocuklarımız tavukların dağıttığı çöplerin arasinda

3. Yorum: osman 28 10 2020 09:35
anlıyoruz ki her seçim arefesinde trafik kurallarını hatırlayan devletimiz bu sefer erken davranmış trafik kurallarının farkına yine saçma sapan trafik cezaları kesmeye başlarlar

2. Yorum: hüseyin 28 10 2020 08:19
kazaların nedeni sadece hız mı yani?

1. Yorum: tanıyan tanir 27 10 2020 21:42
herşey iyi güzel de bu hız limiti neye göre kime göre ayarlanacak egs şart değil mi bunu yapana kadar tek taraflı kırmızı ışık neyimize yetmezdi sonuçta egs cezaya bağlı çalışır ama kırmızı ışık hayata bağlı çalışır


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Erhan Usta: "Samsun'un 5 milletvekili va Babacan: Sinop'un sorunlarını çok iyi bi Sinop'ta kadın sürücüler konvoy düzenled Haksız da değil hani! Başkan Uğur Giresun güven tazeledi Sinop Üniversitesinden Eğitim- Öğretim i Meryem Coşkun hanımefendi vefat etti Cevdet Taş vefat etti Halil Bayram vefat etti İsmail Demirkol vefat etti Nöbetçi Akaryakıt İstasyonu ve Lastik Ta Sanayi Kavşağı Sinyalizasyon Sistemi Akt Riskli Bölgede Yürütmeyi Durdurma Kararı Sinop Valisi Başta Olmak Üzere Bakın Kim Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 81 Say Mürüvvet Çil hanımefendi vefat etti Reşat Şen vefat etti Muzaffer Şen vefat etti Orhan Baykan vefat etti Sinop’ta otomobil ineğe çarptı, polisler Hanife Aslan hanımefendi vefat etti Gülçiçek Çil hanımefendi vefat etti İçişleri Bakanlığı'ndan yeni korona önle Sinop'ta 361 bin 200 TL korona cezası Muharrem Hekimoğlu vefat etti Boyabat’ta Yangın Ev Kullanılamaz Vergi/Sosyal Güvenlik Prim Borcu olanlar Veli Bürümlü vefat etti Mehmet Ali Çelen vefat etti Tekneleri bozulunca yakayı ele verdiler Otomobil, 10 metreden aşağı uçtu Sinop'ta 2020 Yılında 30 Bin 926 Dekar T Macide Dilek hanımefendi vefat etti Musa Köstek vefat etti Turan Ekiz vefat etti Karadeniz, Sinop'ta ki Güncel Koronavirü Mehmet Ali Kılıç vefat etti Meliha Kozanoğlu hanımefendi vefat etti Şehri Körükoğlu hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Sigara İçme ve Sokağa Çıkma Y Hüseyin Cömert'in "Boy-abad Köyleri ve S Tahta balık kasaları 16 yıl önce hayatım Ayancık'taki teleferik sistemi tarih old Sündüs Çakır hanımefendi vefat etti Mustafa Tandoğan vefat etti Kız Kaçırma Olayı Kanlı Bitti: 1 Ölü Gülser Bıyıklı hanımefendi vefat etti Hüseyin Doğanoğlu vefat etti Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Ölü Tümü

Yağmur Tekstil İşçi


Acı Reçete


KKTC’nin 37. Kuruluş Yılı Kutlu olsun


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Kasım ayı ziyaretci sayısı:1305464 DtGaNi
* ANASAYFA *