E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat'ta Sigara İçme ve Sokağa Çıkma Yasağı Geldi

İlça Umumi Hıfzıssıhha Meclisi'nin 12 Kasım 2020 tarihinde aldığı karar sonucu Boyabat'ta halkın yoğun olarak kullandığı ve bulunduğu cadde, sokak ve mahallere sigara içme yasağı geldi. Ayrıca 65 yaş üzeri vatandaşlara da akşam saat 16.00'dan sabah 10.00'a kadar sokağa çıkma yasağı geldi. 65 yaş üzeri vatandaşlar sabah saat 10.00 ile akşam 16.00 saatleri arasında sokağa çıkabilecek. Yasaklar 12 Kasım 2020 tarihinden itibaren uygulanacak.

Boyabat'ta sigara içmenin yasak olduğu cadde, sokak ve mahaller; "Adnan Menderes Bulvarı (Saraydüzü kavşağı ile Köprübaşı mevkii arası", Atatürk Caddesi (Halyeri bağlantılı cadde ve sokaklar), Yusuf Kemalbey Caddesi, Stadyum Caddesi, 75. Yıl Caddesi, Orta Çarşı Mevkii ile bağlantılı cadde ve sokaklar, Canlı Hayvan Pazarı ve civarı, cami, okul ve sağlık tesislerinin etrafı, parklar, toplu taşıma durakları ve ilçede bulunan meydanlar" olarak açıklandı.

Tarih:12 11 2020 13:27(2650) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: esnaf 14 11 2020 09:40
bahanelere gerek yok sizlerden topladığımız vergiler yetmiyor bizi cezalarla uğraştırmayın aylık şu kadar para verin ne yaparsanız yapın deseler daha dürüstçe olurdu en azından ne ödeyeceğimizi biliriz ödeyemezsek de kepenkleri indiririz (artık yeter)

4. Yorum: vatandaş 14 11 2020 02:20
sigara yasağı çikmasi cok iy olmus yollarda içiyorlardı ama bizim insanımiz icer uyarincada tepki verirler pazar yerlerini lutfen zabitalar denetlesin uyarsın uymayana ceza kesilsin bune boyle cıgirindan çiktı kimse tedbir almiyir kendini dusunmuyorsan karsindakini yaslı anne babalarimizi dusunelelim boyle sorumsuzluk olmaz pazara 1 evden dört-beş kisi geliyir isi olmayan gelmesin ihtacinızı girenin gidin belediyelr korona onlemleri ile ilgili hicbir calisamsi yok zabitalar ortada yok uyarin kesin cezayi bakin halkimiz cebinden para cikınca uyuyormu uymuyormu sokaklarimizi lutfen temiz tutalım maskeleri yerlere atmayalim copler sokaklarda .develtimizin ve saglikcilarimizin caĺistıģı gibi belediyerimizin de onlemlerini calismalarinı gormek istiyoruz halkımızı bilinclendirelim lutfen.

3. Yorum: barboros eray 14 11 2020 01:08
sıçmakta yasakmı '''

2. Yorum: seferoğullarından suphi 13 11 2020 21:20
65 yaş üstü de saat 16.00'dan sonra sokaklara akıyordu. çok yerinde muazzam, muhteşem, harika bir tedbir. şimdi corona düşünsün.

1. Yorum: burak 12 11 2020 20:16
kapalı alan yasak, açık alan yasak. nerde içilecek bu..para tuzağı..içmeyen kadar içenin tercihine de saygı..virüs bahane


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencilerine Güney Alparslan Türkeş'in 1996 Yılı Boyabat Mi Ramazan Özboğa vefat etti Kasap Mehmet Elmacı vefat etti Bekir Çetin vefat etti Alaaddin Kahramanoğlu vefat etti Mehmet Sezai Sayar vefat etti Halis Akkuş vefat etti Kadriye Özcan hanımefendi vefat etti Fatma Erdem hanımefendi vefat etti Mehmet Açıkgöz vefat etti Boyabat Emniyetinden Başarılı Operasyon Fayık Sarıoğlu vefat etti Pandemi sürecinde sağlık tesislerimizin İkbal Doğdu hanımefendi vefat etti Nöbetçi Akaryakıt İstasyonu ve Lastik Ta Boyabat Kaymakamlığından Covit-19 Virüsü Sinop’ta Dializ Aracı Alev Aldı Sinop CHP ve İYİ Parti'den ortak açıklam Murat Yılmaz vefat etti Ali Muslu vefat etti Sinop'ta kadınlar 'sokak tiyatrosu' düze Durağan CHP'den Anlamlı Ziyaret... Hüseyin Efe vefat etti Makbule Demircan hanımefendi vefat etti Tayyip Yaman vefat etti Ömer Demir vefat etti Boyabat Kaymakamı, İYİ Partiyi Ziyaret E Türkeli'de iki katlı evde yangın Türkeli'de dükkan yandı Dursun Parmaksız vefat etti Ayhan Belen vefat etti Zeki Menteş vefat etti Erhan Usta: "Samsun'un 5 milletvekili va Babacan: Sinop'un sorunlarını çok iyi bi Sinop'ta kadın sürücüler konvoy düzenled Haksız da değil hani! Başkan Uğur Giresun güven tazeledi Sinop Üniversitesinden Eğitim- Öğretim i Meryem Coşkun hanımefendi vefat etti Cevdet Taş vefat etti Halil Bayram vefat etti İsmail Demirkol vefat etti Sanayi Kavşağı Sinyalizasyon Sistemi Akt Riskli Bölgede Yürütmeyi Durdurma Kararı Sinop Valisi Başta Olmak Üzere Bakın Kim Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 81 Say Mürüvvet Çil hanımefendi vefat etti Reşat Şen vefat etti Tümü

Özler Petrol Eleman İlanı


24 Kasımda Hatırlanan Öğretmenlerim


Acı Reçete


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Aralık ayı ziyaretci sayısı:5638 DtGaNi
* ANASAYFA *