E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Türkeli'de iki gündür elektrik ve su yok!

Türkeli’de etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle iki gündür ilçe merkezi ve köylere elektrik ve su verilemiyor, zaman zaman telefon ve internet hatlarında kopukluk yaşanıyor.

Türkeli'de 15 Şubat Pazartesi günü sabah saatlerinde başlayan kar yağışı etkili olurken, kar kalınlığı bugün itibariyle ilçe merkezinde 50 santimetreyi, köylerde de yer yer 1 metreye kadar ulaştı.

Etkili olan kar yağışı, aynı zamanda elektrik ve su kesintilerini de beraberinde getirdi. 15 Şubat Pazartesi günü sabah saatlerinden bu yana Türkeli ilçe ve köylerine elektrik verilemedi, elektrik dağıtım şirketi YEPAŞ sınıfta kaldı.

Yaşanan elektrik kesintisinden dolayı ilçe geneline su da verilemedi.

Yetkililerden aldığımız bilgilere göre; ilçe merkezine bu akşam saatlerinden itibaren elektrik ve suyun verileceği öğrenildi.

Aynı zamanda Türkeli'de 15 Şubat itibariyle yüz yüze eğitime başlayacak olan ancak 'kar' nedeniyle ertelenen 125. Yıl Gazi Anaokulu ve köy okulları, Valilik tarafından alınan karar doğrultusunda 2 gün daha ertelendi.

Meteoroloji'den alınan son verilere göre; ilçede etkili olan kar yağışının yarın (Çarşamba) akşam saatlerine kadar aralıklarla devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: Turkelihaber.com

Tarih:17 02 2021 13:51(1698) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: boyabatlı57 01 03 2021 11:05
sanki doğu vilayeti. yani insanları mağdur etme gibi durumları olmamalı bu özel sektörün.

3. Yorum: boyabatlı kağzım 17 02 2021 22:18
fotolar çok hoş.tam kart postallık fotolar.teşkürler bg.

2. Yorum: gökbörü 17 02 2021 15:10
bu da yetmez tabıkı büyük şeytan için:salgınla düğmeye basıldı olan çalışanlarda boşa çıkacak dijital robotık dönüşümle bırçok kışı işsiz kalacak şimdiden birçok firma yok evden çalışma yok vs.gibi elemanları tasfıye etmeye başladı dunyada ne için :3 beş şerefsız daha çok kazansın dıye olay bu!bu na çanak tutan herkes te adidir şeytanın en buyuk işbirlikçisidir.!durum bundan ıbaret vesselam !

1. Yorum: gökbörü 17 02 2021 14:48
her yerı özelleştır sat 5 kişinin yapacağı işi bır kışıye yaptır bu gıbı durumlarda sınıfta kalır tabı ülke bu halde özel sektörün durumu bu tamamı !olan vatandaşa oluyor nereye baksanız bunu görürsünüz tüm sektörlerde kapıtalıst sıstemın durumu bu !


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat’ta Motosiklet Kaza Yaptı 1 Boyabat’ta Otomobil Motosikleti Me Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Dene Baharda Boyabat Fotoğraf Yarışması "Tapulu arazimiz" deyip yolu kapattılar Hülya Bozkurt hanımefendi vefat etti Eğitim Önemli Bir Kamusal Hizmettir Boyabat’taki Evlerin Bu Haliyle mi Boyabat Kaymakamılığı Dinamik Denetim Sü Kartaloğlu Köyü, Covid-19 Nedeniyle Kara Karadeniz; "Düne göre tedbirlerimizi art Hasan Çakmak vefat etti Güler Akcan hanımefendi vefat etti Tek Hedef 3. Lig İçişleri Bakanlığı tarafından genelge ya Boyabat Polisi, Yaşlı Kadına Pes Dedirtt Boyabat Yeni Mahallede Yangın Boyabat OSB toplantısı yapıldı Gazi Polis İsa Aktürk, Ömer Köyü mezarlı Hüseyin Gümüş vefat etti Sinop çok yüksek riskli iller arasına gi Sinop'ta yüz yüze eğitimle ilgili son da Örgü bebek kursu Acil Servisteki Çukur Tamir Edilmiş Yine beton kazandı 2021 Yılı Mart Ayı Nöbetçi Eczane Listes Navigasyona inandı, Sinop Kalesi'ne takı Kamu Yararı mı, Kişilerin Yararı mı? YEPAŞ Borcundan Dolayı Kesme İşlemlerine Gıda Sektörünün Vazgeçilmezi Defne İçin Yılmaz Hekimoğlu vefat etti Emine Özcan hanımefendi vefat etti Fadime Çakal hanımefendi vefat etti İsmail Öztürk vefat etti Boyabat Sefa Mahallesine Hizmeti Çevre B Boyabat’ta Korkutan Patlama! Kıbrıs Gazisi Üzerine Ağaç Devrilmesi So Gülerser Kuyucu hanımefendi vefat etti Seher Düğmeci hanımefendi vefat etti Sigorta Prim Teşvik Süresi 31 Aralık 202 Boyabat Emniyeti Denetimlerini Sürdürüyo Boyabat Stadyum Caddesinde Trafik Kazası Sinop Üniversitesi Senatosundan Bahar Ya Boyabatlı Didar Aşkın ve Serkan'a Portek Tutuşan Baca Boyabat İtfaiyesini Alarma Gerze İdemli’de Şüpheli ölüm Raşit Öztürk vefat etti Faik Kullukcu vefat etti Oğlakçılar Köyü Okçu Mahallesi Karantina Tümü

Siz Aya Biz Yaya


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Manzaraları 16 Şubat 2021


Boyabat'ın 2020 yılı nüfusu belli oldu


Yalnızlık…


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


Emek Tuğla Bay muhasebe elemanı alınacaktır


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Sarıkamış Faciası


Bugün Kış Başlıyor


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Mart ayı ziyaretci sayısı:492578 DtGaNi
* ANASAYFA *